Detská burza

Podujatie Košice

Detská burza

Už tento víkend pre vás organizujeme Veľkú detskú burzu ‼️🤩🤩🤩

Vyrástlo vám dieťa príliš rýchlo a máte plnú skriňu skoro nového oblečenia? Alebo sa vaše dieťatko už hrá s novými hračkami a staré plačú v kúte? Všetky rozprávky z knižiek už poznáte naspamäť nie len vy ale aj vaša ratolesť?
Príďte v sobotu na burzu, predajte vaše veci a kúpte deťom novú nafukovačku, väčší letný klobúčik ako ten, ktorý ste nosili minulé leto, či zaujímavú knihu alebo zábavnú hračku, ktorá si už myslela, že na ňu deti zabudli.
Budeme sa tešiť z každého predávajúceho ale aj kupujúceho.
Urobte deťom radosť novými vecami a vy sa zbavte tých starých. Budete odchádzať s dobrým pocitom, pomôžete prírode, potešíte deti a možno si trocha naplníte peňaženku 😀 ale určite spoznáte kopec milých ľudí.

Už dnes sa na vás tešíme! Nerozmýšľajte dlho a pratajte skrine lebo rezervácia stola v predpredaji je za akciovú cenu s 50% zľavou.

Táto burza vytvára priestor aj pre mladých začínajúcich tvorcov. Ak sa venuješ šitiu všelijakých detských vecí, oblečenia či hračiek tiež ťa radi privítame. Na našej burze máš možnosť prezentovať svoju tvorbu a nájsť si milovníkov tvojej tvorby v tej správnej spoločnosti. Deti vedia byť veľkí kritici ale zároveň ocenia kvalitnú hračku, ktorej sa neodtrhne uško alebo si možno vyberú obľúbené šaty, ktoré si celé leto nebudú chcieť vyzliecť. Príď a prezentuj sa❗️
————————————
Takže nezabudni❗️

Nájdeš nás už túto sobotu na Detskej burze, ktorá sa bude organizovať na Americkej triede 13, sídlisko Ťahanovce 11.7.2020 v čase od 8:00-20:00 ❗️

Ceny stolov sú v predpredaji do piatku 10.7.2020 znížené o 50% -> 3,45€ na 6 hodín doobedu alebo poobede❗️

Rezervovať stôl môžeš cez tento formulár: https://forms.gle/ViadXdQAkFNJWv7u9

Rezervovať si stôl, napísať nám milý dotaz, alebo sa len informovať môžeš na telefónnom čísle 0948 679 979 a na mailovej adrese kosicka.burza@gmail.com

Už teraz sa na teba tešíme 🤩🤩🤩

Začiatok podujatia: 11. 7. 2020 8:00:00
Koniec podujatia: 11. 7. 2020 20:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.