Detská tour Petra Sagana 2022

Podujatie Šaľa

Detská tour Petra Sagana 2022
Pridať do môjho kalendára
Podujatia pre deti
Ďalšie podujatia v meste Šaľa

Detská tour Petra Sagana 2022

V roku 2022 opäť radi privítame všetkých fanúšikov cyklistiky na obľúbenej Detskej tour Petra Sagana. Na preteky môžete prihlásiť svoje dieťa vo veku do 14 rokov, či už máte doma sotva dvojročného cyklistu s odrážadlom alebo skúseného cyklistu.

Tour 2022
10. APRÍL - Budmerice 07. MÁJ - Martin 14. MÁJ Demänová 18. JÚN - Šamorín 26. JÚN - Košice 27. AUGUST - Šala 18. SEPTEMBER - Žilina

Registrácia prebieha vždy deň vopred a taktiež v deň súťaže v čase a na mieste zverejnených v propozíciách súťaže. Propozície súťaže zverejňujeme vždy minimálne 1 týždeň pred danou súťažou na webe a FB Detská tour Petra Sagana.

Všetci účastníci sa môžu tešiť na účastnícke listy s podpisom Petra Sagana!! Najlepší v kategóriách dostanú poháre a medaile Petra Sagana. Ďalšie prekvapenia pre Vás pripravujú jednotliví organizátori série Detskej tour Petra Sagana!! Tešíme sa na Vašu účasť.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia