Detský Festival & Festival Letectva Pieštany

Podujatie Piešťany

Detský Festival & Festival Letectva Pieštany

Vaši obľúbení detskí hrdinovia Zajo Turbo a ŤUKI prinášajú Detský festival po prvýkrát mimo Bratislavu. A to je skvelá správa pre všetky deti a rodičov z Piešťan a ich blízkeho a ďalekého okolia.
Na chvíľku sa teda rozlúčime s obchodnými centrami a ideme do „terénu“. Tešíme sa, že 4. a 5. mája budeme súčasťou najkrajšieho Festivalu letectva, aký kedy na Slovensku bol. Letecká show, spomienka na život generála Milana Rastislava Štefánika a náš Detský festival predpovedajú veľkolepú zábavu pre všetky vekové kategórie. Čo vám ponúkneme? V našom obrovskom detskom areáli sa môžete tešiť na zónu športu so Sport Kids Academy, ktorá prinesie futbal v parádnych Futbox arénach, volejbal, bedminton, atletiku a ďalšie. Nebude chýbať úžasná zóna cirkusu, kde sa zameriame na žonglovanie s rôznymi predmetmi, točenie s hoolahopmi, vyskúšame si vašu rovnováhu v lezení na lane v ukrutnej výške 30 cm a zistíme aké ne/bezpečné je hrať sa s ohňom počas ohňovej show. Pre milovníkov výšok chystáme veľkolepú vzdušnú akrobaciu. Čaká nás aj zóna sebaobrany a laserová strelnica pre deti a dopelých. Nebude chýbať Kúzelník Peter Šesták a Šašo Jaro. Veľké množstvo zábavných a skákacích atrakcií si možno vyskúšajú aj Kúzelník Peter Šesták či Šašo Jaro, ktorí vás počas celého víkendu budú sprevádzať svojimi kúzlami a bláznovstvami. Aby Zajo Turbo a Ťuki nezabávali len malé detičky, pripravili sme niečo aj pre tie väčšie deti a násťročných „corgoňov“. Presne 400 metrov štvorcových letiska zaplavia herné konzoly Xbox. Budeme sa aj vzdelávať pomocou skvelej hry Minecraft Education Edition. Príde aj PACI PAC a zahrá nám aj FÍHA Tralala so skupinou BABY BAND. Aby toho nebolo dosť, nedeľný program na pódiu odpálime koncertmi obľúbených detských interpretov. Čaká nás úžasné hudobné predstavenie Paci Pac a neskôr FÍHA Tralala so skupinou BABY BAND. Okrem toho vás počas celého víkendu čaká veľkolepá letecká šou, jazdy vrtuľníkom, prehliadky tých najrýchlejších a najstarších lietadiel. Jednoducho víkend plný zážitkov pre všetkých. Víkend, ktorý jednoducho nemôžete zmeškať. Lístky si môžete zakúpiť na Predpredaj.sk tu http://bit.ly/Chcem_ísť_na_Detský_Festival. Akýkoľvek lístok z ponuky vám dáva účasť na Detskom Festivale. Ten vám v rámci podujatia Festival letectva Piešťany prinášajú agentúry Be Cool a 8P. Hlavní partneri – Dacia a @Union Zdravotná Poisťovňa

9:00 – 18:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
HANIČKA A MURKO
HANIČKA A MURKO
Empírové divadlo, Hlohovec
Paci Pac a kamaráti
Paci Pac a kamaráti
Dom kultúry, Nižná
Paci Pac a kamaráti
Paci Pac a kamaráti
Dom kultúry, Čadca
Piatky pre deti: Strašiak Tomáš
Overené podujatiePiatky pre deti: Strašiak Tomáš
Mestské kultúrne stredisko na ulici J. Matušku, Bánovce nad Bebravou
Paci Pac a kamaráti
Paci Pac a kamaráti
Kino Žriedlo, Bardejov