DETSKÝ FESTIVAL A VEĽTRH 2016

Podujatie Nitra

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Podujatia pre deti, Výstavy a veľtrhy
Ďalšie podujatia v meste Nitra

DETSKÝ FESTIVAL A VEĽTRH 2016

DETSKÝ FESTIVAL A VEĽTRH 2016

www.detskyfestival.sk

 

Toto jedinečné podujatie sa uskutoční v termíne 24., 25. a 26.06.2016. Na Slovensku sa jedná o prvý a jediný festival spojený s veľtrhom takéhoto rozsahu, určený pre deti od najmenších bábätiek až po väčších teenegerov, a samozrejme ich rodičov.

Detský festival a veľtrh bude rozdelený na workshopovú časť a veľtržnú – teda nákupnú časť.. Festivalová časť bude veľmi atraktívna. Do programu budú zaradené vystúpenia detských hviezd, rôzne tanečné vystúpenia, divadelné predstavenia pre deti, šašovia, rozprávkové postavičky, kino filmy a veľké množstvo nafukovacích atrakcií.

Naviac výstavisko Agrokomplex ponúka naozaj nádhernú plochu, spojenú aj s jazierkom a zvieratkami, pre prípad oddychu. Novinkou tohto ročníka bude vláčik (poľná železnica), ktorým sa dostanete do priestorov celého areálu výstaviska. 

PAVILÓN A, 0 – 5 ROKOV: preteky lezúňov, lekcie z angličtiny, cvičenie s bábätkami, kreslenie – práca s papierom, maľovanie na tvár
PAVILÓN B, 6 – 12 ROKOV: Ihrisko – svet spoločenských hier
PAVILÓN C, 12 – 18 ROKOV: X BOX ONE (fun zona)
PRIESTOR MEDZI PAVILÓNMI: nafukovacie atrakcie, dopravné ihrisko, oddychové zóny, stánky, farma so zvieratkami, koníky, poníky, kone s vozmi, helikoptéry na ďiaľkové ovládanie, elektrické bicykle (testovacie akcie), oddychové zóny, pieskovisko, hasiči s detským autom
PAVILÓN K: premietanie filmu, divadlo
PAVILÓN F: veľtržná hala pre vystavovateľov
Pred PAVILÓNOM F: hlavný stage
1: začiatok Rozprávkovej cesty
2 – 9: stanovištia Rozprávkovej cesty
10: koniec Rozprávkovej cesty

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Pridať fotografie
Podobné podujatia