Detský karneval

Podujatie Banská Bystrica

Detský karneval

Po úspešných predošlých ročníkoch členovia Výboru mestskej časti a Občianskej rady Radvaň organizujú opäť Detský karneval v Radvani.

Podujatie sa uskutoční v priestoroch ZŠ s MŠ Radvanská 1 v Banskej Bystrici v sobotu 15. februára od 15-tej hodiny.  Návštevníkov čaká bohatý kultúrny program, súťaž o najkreatívnejšiu vlastnoručne vyrobenú masku, balónový tanec, diskotéka, súťaže, kreatívne tvorivé dielne a hlavne zábava.

Tohtoročnou novinkou sú tvorivé dielne, ktoré sa uskutočnia 6. februára v jedálni základnej školy, kde si deti budú môcť prísť vytvoriť karnevalové masky. Cieľom výrobu vlastnoručných masiek je naučiť deti recyklovať a tvoriť.

Súčasťou bude aj  občerstvenie a maľovací kútik najmenších, ktorým sa pre tých, ktorým sa nechcelo tancovať. Vstup na podujatie je zadarmo a v karnevalových maskách. Organizátorom podujatia je Výbor mestskej časti Radvaň a občianska rada Radvaň.  Podujatie sa uskutoční s finančnou podporou mesta Banská Bystrica.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia