Digitálne nomádstvo

Podujatie Trenčín

Digitálne nomádstvo

Inšpiratívna prednáška Matúša Kováčika je praktickým návodom na to, ako zistiť, čo nás zaujíma a baví, či a ako sa tým môžeme živiť, ako zarábať popri cestovaní a byť nezávislý od miesta, na ktorom sa práve nachádzame.

Naučíme sa nielen kupovať lacné letenky, efektívne sa zbaliť a cestovať s nízkymi nákladmi, ale aj kombinovať užívanie si s prácou, rozbehnúť svoje podnikanie, získať prvých klientov a komunikovať s nimi. Porozprávame sa o tom, ako sa na novom mieste rýchlo zorientovať, ako počas ciest vytvárať a udržiavať vzťahy a ako zvládnuť sebadisciplínu a sebamotiváciu. Chýbať nebudú bohaté osobné skúsenosti lektora a praktické nástroje a spôsoby práce na diaľku.

Matúš rád behá, fotí, spoznáva medziľudské vzťahy a najmä veľa cestuje – navštívil už asi 50 krajín. Už keď pracoval ako informatik bolo preňho prirodzené nemať kanceláriu. Až neskôr sa dozvedel, že práci pomocou notebooku a mobilu sa hovorí digitálne nomádsto. Tri roky viedol slobodnú firmu a v roku 2014 založil občianske združenie Digital Nomads, ktoré robí IT projekty a umožňuje členom zarobiť si aj popri cestovaní. Založil iniciatívu Sloboda v práci, organizuje verejné diskusie o slobode, ktorá je jeho najvyššou hodnotou. Pôsobí aj v projekte Skús.IT, ktoré ľudí učí programovať, aby sa vedeli zamestnať.

Účastnícky poplatok je 5€. Odporúčame záväzne sa registrovať a uhradiť ho vopred.

Miesto konania podujatia: VOICES, Sládkovičova 8, Trenčín
Vstupenky: https://voices.sk/podujatie/digitalne-nomadstvo/
Dátum začiatku podujatia: 15. Mája 2017 17:00
Dátum ukončenia podujatia: 15. Mája 2017 19:00
Pravdepodobné súradnice: 48.8941N 18.04E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Digitálne nomádstvo

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia