Divadlo Babadlo: Ako sova líške bájky čítala

Podujatie Košice

Divadlo Babadlo: Ako sova líške bájky čítala

Prešovské Bábkové divadlo Babadlo otvorilo svoju čarovnú oponu na Deň detí v roku 1995. Svojou tvorbou sa zameriava na detského diváka, ktorému sa snaží priblížiť hlavne pôvodnú slovenskú a svetovú klasiku a autorské divadlo. Ich predstavenia videlo už viac ako 800-tisíc detí. S rozprávkou Ako sova líške bájky čítala prídu bábkoherci deťom predstaviť na festival Leto v parku jedného z najznámejších bájkarov Ezopa.

V predstavení zo zvieracej ríše sa snúbi niekoľko známych príbehov z Ezopových bájok, v ktorých je častým hrdinom líška. V divadelnej hre sprevádza diváka spolu s múdrou sovou. Najmenších čaká poučenie, ale aj pobavenie, spestrené veselými pesničkami. Kto je zvedavý, ako to všetko dopadne, mal by prísť do areálu Kasární/Kulturparku 11. augusta 2019 o 15:00 hod. Zaujímavý príbeh vyrozprávajú a bábky povedú Kristína Medvecká, Zuzana Onodiová, Lucia Hrašková a Tonka Oľšavská.

Vstupné: 3 €

Nedeľa 11. augusta 2019 o 15:00 – 16:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia