Divadlo Stoka: Wellness

Podujatie Bratislava

Divadlo Stoka: Wellness - 28. marca o 19:00

Slovo ako také v tejto inscenácii odchádza do úzadia a často celkom mizne. Alebo je málo zrozumiteľné, pretože pochádza z inej jazykovej "proveniencie". Po scéne sa premávajú herci v nepochopiteľných akciách, nezmysel strieda nezmysel. Hľadanie duchovnosti sa prejavuje nečakanou agresivitou. Plátenná strecha nedrží, preteká. Do tvorby Divadla Stoka sa prvýkrát votrelo politikum.

V réžii Blaha Uhlára sa predstavia členovia súboru Divadla Stoka v obsadení: Michaela Halcinová, Martin Kollár, Lenka Libjaková, Braňo Mosný, Tomáš Pokorný, Peter Tilajčík, pričom k inscenácii sa tentokrát pripojil aj herec Otto Culka. Scenár k inscenácii vznikol už klasicky metódou kolektívnej tvorby od od 1. marca do 12. decembra 2016.

Divadlo Stoka pôsobí v budove (ešte nezbúranej časti) Cvernovky na Košickej 37. Inscenáciu podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia a Bratislavský samosprávny kraj. Finančne projekt podporila Nadácia Tatra banky a Nadácia ZSE.

Rezervácie na predstavenie prijímame na divadlostoka@gmail.com a tešíme sa na Vás! Cena lístkov je 5 a 3€ (študenti, dôchodcovia).

Miesto konania podujatia: Divadlo Stoka, Košická 37, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 28. Marca 2018 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 28. Marca 2018 20:30
Pravdepodobné súradnice: 48.1464N 17.1324E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Divadlo Stoka: Wellness - 28. marca o 19:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Divadlo Stoka
Fotografie
Podobné podujatia