Divadlo Stoka: Wellness

Podujatie Bratislava

Divadlo Stoka: Wellness - 28. marca o 19:00

Slovo ako také v tejto inscenácii odchádza do úzadia a často celkom mizne. Alebo je málo zrozumiteľné, pretože pochádza z inej jazykovej "proveniencie". Po scéne sa premávajú herci v nepochopiteľných akciách, nezmysel strieda nezmysel. Hľadanie duchovnosti sa prejavuje nečakanou agresivitou. Plátenná strecha nedrží, preteká. Do tvorby Divadla Stoka sa prvýkrát votrelo politikum.

V réžii Blaha Uhlára sa predstavia členovia súboru Divadla Stoka v obsadení: Michaela Halcinová, Martin Kollár, Lenka Libjaková, Braňo Mosný, Tomáš Pokorný, Peter Tilajčík, pričom k inscenácii sa tentokrát pripojil aj herec Otto Culka. Scenár k inscenácii vznikol už klasicky metódou kolektívnej tvorby od od 1. marca do 12. decembra 2016.

Divadlo Stoka pôsobí v budove (ešte nezbúranej časti) Cvernovky na Košickej 37. Inscenáciu podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia a Bratislavský samosprávny kraj. Finančne projekt podporila Nadácia Tatra banky a Nadácia ZSE.

Rezervácie na predstavenie prijímame na divadlostoka@gmail.com a tešíme sa na Vás! Cena lístkov je 5 a 3€ (študenti, dôchodcovia).

Miesto konania podujatia: Divadlo Stoka, Košická 37, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 28. Marca 2018 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 28. Marca 2018 20:30
Pravdepodobné súradnice: 48.1464N 17.1324E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Divadlo Stoka: Wellness - 28. marca o 19:00

Meno organizátora: Divadlo Stoka
Fotografie
Podobné podujatia
Muzikál SHREK
Muzikál SHREK
Aegon Arena NTC, Bratislava
TOP SECRET
TOP SECRET
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava
RASPUTIN
RASPUTIN
Divadlo Nová scéna, Bratislava
Extasy Show
Extasy Show
Divadlo Aréna, Bratislava
Tosca
Tosca
Divadlo Aréna, Bratislava