Banskobystrický kraj 15.1.2020 Divadlo

Podujatia 15.1.2020
Nikolaj Koljada: SLIEPKA
Nikolaj Koljada: SLIEPKA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Podujatia 16.1.2020
Žiadne podujatie.
Podujatia v ďalšom období
Sen noci svätojánskej
Sen noci svätojánskej
Divadlo Akadémie umení, Banská Bystrica
Odchody vlakov
Odchody vlakov
Mestský dom kultúry, Brezno
István Csukás: POM POMOVE ROZPRÁVKY
István Csukás: POM POMOVE ROZPRÁVKY
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Niccolo Machiavelli: MANDRAGORA
Niccolo Machiavelli: MANDRAGORA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Katarína Mišíková Hitzingerová: NA KONCI…
Katarína Mišíková Hitzingerová: NA KONCI…
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Vinko Möderndorfer: DREXLEROVCI
Vinko Möderndorfer: DREXLEROVCI
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Brandon Thomas: CHARLEYHO TETA
Brandon Thomas: CHARLEYHO TETA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
The Duchon´s
The Duchon´s
Športová hala Štiavničky, Banská Bystrica
Tatranský poetický biftek
Tatranský poetický biftek
Divadlo u Greškov, Tajov
Umenie vraždy
Overené podujatieUmenie vraždy
Dom kultúry Podborová, Zvolen
Gejza Dusík - Hrnčiarsky bál
Gejza Dusík - Hrnčiarsky bál
Štátna opera, Banská Bystrica
Marie Nováková: TICHÁ NOC, TMAVÁ NOC
Marie Nováková: TICHÁ NOC, TMAVÁ NOC
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
 Zimomravenie
Overené podujatie Zimomravenie
Kultúrne centrum, Banská Štiavnica
O zlej princeznej
O zlej princeznej
Bombura klub, Brezno
SKUTOK SA NESTAL
SKUTOK SA NESTAL
Kultúrny dom, Veľký Krtíš
Už ti nikdy nenaletím
Už ti nikdy nenaletím
Aula SZU, Banská Bystrica
MILENEC
MILENEC
Mestské kultúrne stredisko, Hnúšťa
Vinko Möderndorfer: DREXLEROVCI
Vinko Möderndorfer: DREXLEROVCI
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Uršuľa Ferenčuková: SVET (PODĽA) URBANA
Uršuľa Ferenčuková: SVET (PODĽA) URBANA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Brandon Thomas: CHARLEYHO TETA
Brandon Thomas: CHARLEYHO TETA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Ťapákovci
Ťapákovci
Kultúrne Centrum, Detva
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Milenec
Milenec
Banská Štiavnica
Rómeo+Júlia
Rómeo+Júlia
Športová hala Štiavničky, Banská Bystrica
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
RÓMEO+JÚLIA
RÓMEO+JÚLIA
Akropola, Kremnica
Niccolo Machiavelli: MANDRAGORA
Niccolo Machiavelli: MANDRAGORA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Marie Nováková: TICHÁ NOC, TMAVÁ NOC
Marie Nováková: TICHÁ NOC, TMAVÁ NOC
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Šašovčan: SERJOŽA
Šašovčan: SERJOŽA
MsKC, Žiar nad Hronom
Na koho to slovo padne
Na koho to slovo padne
MsKC, Žiar nad Hronom
Lukáš Latinák a jeho Tatranský poetický biftek
Lukáš Latinák a jeho Tatranský poetický biftek
Hudobný a Divadelný klub HaD, Banská Bystrica
Rómeo + Júlia
Rómeo + Júlia
Mestské kultúrne stredisko, Veľký Krtíš
Rómeo + Júlia
Rómeo + Júlia
Mestské kultúrne stredisko, Rimavská Sobota
Gejza Dusík - Hrnčiarsky bál
Gejza Dusík - Hrnčiarsky bál
Štátna opera, Banská Bystrica
Hriňovské dni divadla 2020
Hriňovské dni divadla 2020
Mestské kultúrne stredisko, Hriňová
Alan Ayckbourn: Predstavím ťa oteckovi
Alan Ayckbourn: Predstavím ťa oteckovi
Aula Beliana UMB, Banská Bystrica
Odchody vlakov - Veľký Krtíš 31.3.2020
Odchody vlakov - Veľký Krtíš 31.3.2020
Mestské kultúrne stredisko, Veľký Krtíš
Položky 149 (celkovo 59)