Divadlo dňa: 19.1.2019

Podujatia 19.1.2019
Bella Figura
Bella Figura
Divadlo Aréna, Bratislava
Podujatia 20.1.2019
NEMÝ SVEDOK
NEMÝ SVEDOK
Mestská galéria, Lipany
Bella Figura
Bella Figura
Divadlo Aréna, Bratislava
Na koho to slovo padne
Na koho to slovo padne
Dom kultúry, Svidník
Elżbieta Jodłowska: KLIMAKTÉRIUM… A ČO?
Elżbieta Jodłowska: KLIMAKTÉRIUM… A ČO?
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
SLOVENKY
SLOVENKY
Spoločenský dom Tlmače – Lipník, Tlmače
Podujatia v ďalšom období
Len si pospi miláčik
Len si pospi miláčik
Dom kultúry, Handlová
Pyžamo pre šiestich
Pyžamo pre šiestich
Historická radnica, Košice
Na koho to slovo padne
Na koho to slovo padne
Mestské kultúrne stredisko, Galanta
Bengt Ahlfors: ILUZIONISTI
Bengt Ahlfors: ILUZIONISTI
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Ray Cooney: LEKÁRSKE TAJOMSTVO
Ray Cooney: LEKÁRSKE TAJOMSTVO
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
LORD NORTON A SLUHA JAMES
LORD NORTON A SLUHA JAMES
Aula SZU, Banská Bystrica
PREDSTAVENIE RND TO NEMÁ CHYBU
PREDSTAVENIE RND TO NEMÁ CHYBU
Dom kultúry Javorina, Stará Turá
TOP SECRET
TOP SECRET
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava
Tri a pol chlapa
Tri a pol chlapa
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
RASPUTIN
RASPUTIN
Divadlo Nová scéna, Bratislava
Dobrý deň pane, pomôžem?
Overené podujatieDobrý deň pane, pomôžem?
ul. Milana Pišúta 3, priestory literárno-dramatického odboru ZUŠ Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
English dvojka - nová krv
English dvojka - nová krv
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava
ČARODEJNICE
ČARODEJNICE
Kino Mier, Považská Bystrica
FRIDA - Maľovať a milovať
FRIDA - Maľovať a milovať
TEATRO Wüstenrot, Bratislava
Mačky
Mačky
Divadlo Nová scéna, Bratislava
O snehuliakovej mrkve
O snehuliakovej mrkve
Divadlo veľká sála, Púchov
Starosta
Starosta
DOM KULTÚRY Dúbravka, Bratislava
Ján Kákoš: O TROCH KRÁSACH SVETA
Ján Kákoš: O TROCH KRÁSACH SVETA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
ROZUM A CIT
ROZUM A CIT
Divadlo Nová scéna, Bratislava
Tri a pol chlapa
Tri a pol chlapa
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava
Bahamy
Bahamy
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava
Ján Kákoš: O TROCH KRÁSACH SVETA
Ján Kákoš: O TROCH KRÁSACH SVETA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Nikolaj Koljada: SLIEPKA
Nikolaj Koljada: SLIEPKA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
RASPUTIN
RASPUTIN
Divadlo Nová scéna, Bratislava
Šialené nožničky
Šialené nožničky
TEATRO Wüstenrot, Bratislava
SOCÍK, SLADKÝ SOCÍK
SOCÍK, SLADKÝ SOCÍK
Divadlo GUnaGU, Bratislava
ČAKANIE NA GOTTA
ČAKANIE NA GOTTA
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava
Divadelný štvrtok - Zabudla som
Overené podujatieDivadelný štvrtok - Zabudla som
Komorná sála SOS, Dolná 35, Banská Bystrica
Brandon Thomas: CHARLEYHO TETA
Brandon Thomas: CHARLEYHO TETA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
English dvojka - nová krv
English dvojka - nová krv
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava
Položky 141 (celkovo 300)