Divadlo dňa: 25.10.2018

Podujatia 25.10.2018
DIVADELNÁ JESEŇ 2018
Overené podujatieDIVADELNÁ JESEŇ 2018
Novohradské múzeum a galéria a Divadlo B.S. Timravy , Lučenec
Rómeo a Júlia muzikál
Rómeo a Júlia muzikál
Divadlo Nová scéna, Bratislava
Podujatia 26.10.2018
Strom
Strom
Športová hala Štiavničky, Banská Bystrica
Piatky pre deti: Zbojník Rumcajs
Overené podujatiePiatky pre deti: Zbojník Rumcajs
Mestské kultúrne stredisko, Bánovce nad Bebravou
DIVADELNÁ JESEŇ 2018
Overené podujatieDIVADELNÁ JESEŇ 2018
Novohradské múzeum a galéria a Divadlo B.S. Timravy , Lučenec
Tri Tvorivé Tvory
Tri Tvorivé Tvory
Dom kultúry, Handlová
Podujatia v ďalšom období
Strom
Strom
Športová hala Štiavničky, Banská Bystrica
RASPUTIN
RASPUTIN
Divadlo Nová scéna, Bratislava
PRI KASE - DIVADELNÁ SHOW PAVLA SERIŠA
Overené podujatiePRI KASE - DIVADELNÁ SHOW PAVLA SERIŠA
Spoločenská sála KH PAX, Trenčianske Teplice
Agatha Christie: PASCA NA MYŠI
Agatha Christie: PASCA NA MYŠI
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
KUBO československý muzikál
KUBO československý muzikál
Divadlo Andreja Bagara, Nitra
Žiadny obrázok
Overené podujatieČARODEJNICE muzikál
Mestské divadlo ACTORES, Rožňava
 Skvosty československej operety [MOB]
Overené podujatie Skvosty československej operety [MOB]
Mestské divadlo P.O. Hviezdoslava, Bratislava
PYŽAMO PRE ŠIESTICH
PYŽAMO PRE ŠIESTICH
Dom kultúry Podborová, Zvolen
Lord Norton a sluha James
Lord Norton a sluha James
Kino Panorex, Nová Dubnica
English dvojka - nová krv
English dvojka - nová krv
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava
LÁÁÁSKA
LÁÁÁSKA
Dom odborov Žilina - Veľká sála, Žilina
Klamstvo
Klamstvo
Historická radnica, Košice
Strom
Strom
Dom kultúry, Trnava
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
KLAMSTVO
KLAMSTVO
Historická radnica, Košice
Strom
Strom
Chemkostav aréna, Michalovce
MAMMA MIA
MAMMA MIA
Divadlo Nová scéna, Bratislava
A čo ja, láska?
A čo ja, láska?
Historická radnica, Košice
SOCÍK, SLADKÝ SOCÍK
SOCÍK, SLADKÝ SOCÍK
Divadlo GUnaGU, Bratislava
A ČO JA, LÁSKA?
A ČO JA, LÁSKA?
Veľká dvorana KDAH, Ružomberok
3T v divadle
3T v divadle
Mestské divadlo, Žilina
Nikolaj Koljada: SLIEPKA
Nikolaj Koljada: SLIEPKA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Juraj Sarvaš: OROL TATRANSKÝ
Juraj Sarvaš: OROL TATRANSKÝ
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Vytrvalý dážď alebo vtedy v Chicagu
Vytrvalý dážď alebo vtedy v Chicagu
LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava
TOP SECRET
TOP SECRET
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
DÁMSKA ŠATŇA
Overené podujatieDÁMSKA ŠATŇA
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
Bengt Ahlfors: ILUZIONISTI
Bengt Ahlfors: ILUZIONISTI
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Aj muži majú svoje dni
Aj muži majú svoje dni
Divadlo Nová scéna, Bratislava
SOCÍK, SLADKÝ SOCÍK
SOCÍK, SLADKÝ SOCÍK
Divadlo GUnaGU, Bratislava
Položky 142 (celkovo 300)