Divadlo dňa: 27.10.2018

Podujatia 27.10.2018
RASPUTIN
RASPUTIN
Divadlo Nová scéna, Bratislava
Strom
Strom
Športová hala Štiavničky, Banská Bystrica
PRI KASE - DIVADELNÁ SHOW PAVLA SERIŠA
Overené podujatiePRI KASE - DIVADELNÁ SHOW PAVLA SERIŠA
Spoločenská sála KH PAX, Trenčianske Teplice
DIVADELNÁ JESEŇ 2018
Overené podujatieDIVADELNÁ JESEŇ 2018
Novohradské múzeum a galéria a Divadlo B.S. Timravy , Lučenec
Agatha Christie: PASCA NA MYŠI
Agatha Christie: PASCA NA MYŠI
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Podujatia 28.10.2018
KUBO československý muzikál
KUBO československý muzikál
Divadlo Andreja Bagara, Nitra
DIVADELNÁ JESEŇ 2018
Overené podujatieDIVADELNÁ JESEŇ 2018
Novohradské múzeum a galéria a Divadlo B.S. Timravy , Lučenec
 Skvosty československej operety [MOB]
Overené podujatie Skvosty československej operety [MOB]
Mestské divadlo P.O. Hviezdoslava, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatieČARODEJNICE muzikál
Mestské divadlo ACTORES, Rožňava
Podujatia v ďalšom období
Lord Norton a sluha James
Lord Norton a sluha James
Kino Panorex, Nová Dubnica
PYŽAMO PRE ŠIESTICH
PYŽAMO PRE ŠIESTICH
Dom kultúry Podborová, Zvolen
LÁÁÁSKA
LÁÁÁSKA
Dom odborov Žilina - Veľká sála, Žilina
Klamstvo
Klamstvo
Historická radnica, Košice
English dvojka - nová krv
English dvojka - nová krv
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava
Strom
Strom
Dom kultúry, Trnava
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
KLAMSTVO
KLAMSTVO
Historická radnica, Košice
Strom
Strom
Chemkostav aréna, Michalovce
MAMMA MIA
MAMMA MIA
Divadlo Nová scéna, Bratislava
A čo ja, láska?
A čo ja, láska?
Historická radnica, Košice
SOCÍK, SLADKÝ SOCÍK
SOCÍK, SLADKÝ SOCÍK
Divadlo GUnaGU, Bratislava
A ČO JA, LÁSKA?
A ČO JA, LÁSKA?
Veľká dvorana KDAH, Ružomberok
Nikolaj Koljada: SLIEPKA
Nikolaj Koljada: SLIEPKA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
3T v divadle
3T v divadle
Mestské divadlo, Žilina
Vytrvalý dážď alebo vtedy v Chicagu
Vytrvalý dážď alebo vtedy v Chicagu
LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava
Juraj Sarvaš: OROL TATRANSKÝ
Juraj Sarvaš: OROL TATRANSKÝ
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
TOP SECRET
TOP SECRET
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava
DÁMSKA ŠATŇA
Overené podujatieDÁMSKA ŠATŇA
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Bengt Ahlfors: ILUZIONISTI
Bengt Ahlfors: ILUZIONISTI
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Aj muži majú svoje dni
Aj muži majú svoje dni
Divadlo Nová scéna, Bratislava
SOCÍK, SLADKÝ SOCÍK
SOCÍK, SLADKÝ SOCÍK
Divadlo GUnaGU, Bratislava
UTERUS | Tragikomédia | Divadlo P.A.
Overené podujatieUTERUS | Tragikomédia | Divadlo P.A.
Výmenník Brigádnická, Košice
FIALKA Z MONTMARTRU
Overené podujatieFIALKA Z MONTMARTRU
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
Strom
Strom
Divadlo Grand, Košice
MENO
MENO
Kino Scala, Prešov
KLAMSTVO
KLAMSTVO
Dom kultúry, Trnava
Položky 138 (celkovo 300)