Banskobystrický kraj 28.9.2020 Divadlo

Podujatia 28.9.2020
Lakomec
Lakomec
Kino APOLLO, Lučenec
TICHÁ NOC, TMAVÁ NOC
TICHÁ NOC, TMAVÁ NOC
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Posolstvo z inej planéty
Posolstvo z inej planéty
Záhrada - Centrum nezávislej kultúry, Banská Bystrica
Podujatia 29.9.2020
TICHÁ NOC, TMAVÁ NOC
TICHÁ NOC, TMAVÁ NOC
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Antonín Dvořák - Rusalka
Antonín Dvořák - Rusalka
Štátna opera, Banská Bystrica
Podujatia v ďalšom období
ODCHODY VLAKOV
ODCHODY VLAKOV
Kultúrny dom, Veľký Krtíš
Peter Karvaš: POLNOČNÁ OMŠA
Peter Karvaš: POLNOČNÁ OMŠA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
DVAJA ÚBOHÍ RUMUNI HOVORIACI PO POĽSKY
DVAJA ÚBOHÍ RUMUNI HOVORIACI PO POĽSKY
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Niccolo Machiavelli: MANDRAGORA
Niccolo Machiavelli: MANDRAGORA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
LEN SI POSPI MILÁČIK
LEN SI POSPI MILÁČIK
Dom kultúry Podborová, Zvolen
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
RÓMEO+JÚLIA
RÓMEO+JÚLIA
Kultúrny dom, Veľký Krtíš
HORÚCA SPRCHA
HORÚCA SPRCHA
Kultúrne centrum, Banská Štiavnica
Carlo Goldoni: ČERTICE
Carlo Goldoni: ČERTICE
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Marie Nováková: TICHÁ NOC, TMAVÁ NOC
Marie Nováková: TICHÁ NOC, TMAVÁ NOC
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
ZBABRANÁ HRA
ZBABRANÁ HRA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
VODA A KRV NAD VODOU
VODA A KRV NAD VODOU
Športová hala Štiavničky, Banská Bystrica
RND - Mužské oddelenie
RND - Mužské oddelenie
Aula Beliana UMB, Banská Bystrica
Stanislav Štepka: MUŽSKÉ ODDELENIE
Stanislav Štepka: MUŽSKÉ ODDELENIE
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Žiadny obrázok
Overené podujatieMastný hrniec
Aula SZU, Banská Bystrica
KUBO československý muzikál
KUBO československý muzikál
Športová hala Štiavničky, Banská Bystrica
Položky 120 (celkovo 20)