Banskobystrický kraj 8.11.2019 Divadlo

Podujatia 8.11.2019
SĽUBY
Overené podujatieSĽUBY
Divadlo B.S. Timravy o 19.00, Lučenec
Podujatia 9.11.2019
PETER PAN
PETER PAN
Mestský dom kultúry, Brezno
Podujatia v ďalšom období
AZ ÜVEGCIPŐ – Sklenená topánka
Overené podujatieAZ ÜVEGCIPŐ – Sklenená topánka
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
Ťapákovci
Ťapákovci
Robotnícky dom, Banská Bystrica
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Lord Norton a sluha James
Lord Norton a sluha James
Divadlo B.S. Timravy, Lučenec
Niccolo Machiavelli: MANDRAGORA
Niccolo Machiavelli: MANDRAGORA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
LEN SI POSPI MILÁČIK
LEN SI POSPI MILÁČIK
Aula Beliana UMB, Banská Bystrica
Niccolo Machiavelli: MANDRAGORA
Niccolo Machiavelli: MANDRAGORA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
NOC DIVADIEL 2019/ ANTIKVARIÁT
NOC DIVADIEL 2019/ ANTIKVARIÁT
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
NOC HELVERA
Overené podujatieNOC HELVERA
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
Alfred de Musset: S LÁSKOU SA NEZAHRÁVA
Alfred de Musset: S LÁSKOU SA NEZAHRÁVA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
PREDSTAVÍM ŤA OTECKOVI
PREDSTAVÍM ŤA OTECKOVI
Kultúrny dom, Veľký Krtíš
UŽ ŤA NEPOZNÁM
Overené podujatieUŽ ŤA NEPOZNÁM
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
Alan Ayckbourn: Predstavím ťa oteckovi
Alan Ayckbourn: Predstavím ťa oteckovi
Kultúrne centrum, Banská Štiavnica
Predstavím ťa oteckovi
Overené podujatiePredstavím ťa oteckovi
Kultúrne centrum, Banská Štiavnica
Polnočné vlámanie
Polnočné vlámanie
Kultúrny dom, Žarnovica
Bežný deň v nemocnici XY
Overené podujatieBežný deň v nemocnici XY
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
Snehová Kráľovná - muzikál / Banská Bystrica
Overené podujatieSnehová Kráľovná - muzikál / Banská Bystrica
Športová hala DUKLA (Štiavničky), Banská Bystrica
Odchody vlakov
Odchody vlakov
Dom kultúry , Rimavská Sobota
Ružové kráľovstvo
Ružové kráľovstvo
Štátna opera, Banská Bystrica
UMENIE VRAŽDY
Overené podujatieUMENIE VRAŽDY
Dom Kultúry A.Sládkoviča, Detva
KUMŠT
Overené podujatieKUMŠT
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
Kľúče k domovu alebo o jednej babke
Overené podujatieKľúče k domovu alebo o jednej babke
kultúrny dom o 16.00, Trebeľovce
SYBILL
Overené podujatieSYBILL
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
Divadelná jeseň
Overené podujatieDivadelná jeseň
Divadlo B.S. Timravy, Lučenec
ODCHODY VLAKOV
ODCHODY VLAKOV
Mestský dom kultúry, Brezno
Nikolaj Koljada: SLIEPKA
Nikolaj Koljada: SLIEPKA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Brandon Thomas: CHARLEYHO TETA
Brandon Thomas: CHARLEYHO TETA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Alfred de Musset: S LÁSKOU SA NEZAHRÁVA
Alfred de Musset: S LÁSKOU SA NEZAHRÁVA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Niccolo Machiavelli: MANDRAGORA
Niccolo Machiavelli: MANDRAGORA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Komédia 3x2 / Lipovec
Overené podujatieKomédia 3x2 / Lipovec
Dom Kultúry, Lipovec, Lipovec
Žiadny obrázok
Overené podujatieLONGITAL MAUNA TOUR + UMELECKÝ SÚBOR DŠT
Divadlo Štúdio tanca, Banská Bystrica
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Brandon Thomas: CHARLEYHO TETA
Brandon Thomas: CHARLEYHO TETA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Položky 145 (celkovo 47)