Divadlo dňa: 9.11.2019

Podujatia 9.11.2019
KUBO československý muzikál
KUBO československý muzikál
Športova hala Topolčany, Topoľčany
PETER PAN
PETER PAN
Mestský dom kultúry, Brezno
Ôsmy svetadiel
Ôsmy svetadiel
Dom kultúry Dúbravka, Bratislava
MAMMA MIA!
MAMMA MIA!
Divadlo Nová scéna, Bratislava
Divadlo Letí - 8 GB tvrdeho porna
Divadlo Letí - 8 GB tvrdeho porna
Nájomná Jednotka 210, Nitra
Tri a pol ženy
Tri a pol ženy
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava
UTEKAJ, NITUŠKA
UTEKAJ, NITUŠKA
Kultúrny dom v Černovej, Ružomberok
Inscenované čítanie: Ako šlo vajce na vandrovku
Overené podujatieInscenované čítanie: Ako šlo vajce na vandrovku
Bratislavské bábkové divadlo, Bratislava
Podujatia 10.11.2019
8 GB tvrdého porna
8 GB tvrdého porna
Mestský Kultúrny Dom, Dubnica nad Váhom
Mandarínková izba
Mandarínková izba
TEATRO Wüstenrot, Bratislava
MAMMA MIA!
MAMMA MIA!
Divadlo Nová scéna, Bratislava
Divadlo Letí - 8 GB tvrdeho porna
Divadlo Letí - 8 GB tvrdeho porna
Mestský Kultúrny Dom, Dubnica nad Váhom
AZ ÜVEGCIPŐ – Sklenená topánka
Overené podujatieAZ ÜVEGCIPŐ – Sklenená topánka
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
Teátro Orlus: UMLČANÝ POTOMOK
Teátro Orlus: UMLČANÝ POTOMOK
Kino Mier, Považská Bystrica
Zhavranelí
Overené podujatieZhavranelí
Dom odborov (Istropolis, zadný vch.), Bratislava, Bratislava
Podujatia v ďalšom období
LORDI
LORDI
TEATRO Wüstenrot, Bratislava
Hello, Dolly!
Hello, Dolly!
Dom kultúry Senica, Senica
Ťapákovci
Ťapákovci
Robotnícky dom, Banská Bystrica
Josef Švejk
Josef Švejk
Divadlo Aréna, Bratislava
Chlieb s maslom
Chlieb s maslom
Mestské divadlo, Žilina
Divadelná komédia Milenec v Kursalone
Overené podujatieDivadelná komédia Milenec v Kursalone
Kursalon Trenčianske Teplice, Trenčianske Teplice
Príbehy sten
Overené podujatiePríbehy sten
Dom odborov (Istropolis, zadný vch.), Bratislava, Bratislava
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Komédia 3x2 / Trakovice
Overené podujatieKomédia 3x2 / Trakovice
Dom Kultúry, Trakovice, Trakovice
Lord Norton a sluha James
Lord Norton a sluha James
Divadlo B.S. Timravy, Lučenec
Ôsmy svetadiel
Ôsmy svetadiel
DK Zrkadlový háj, Bratislava
Milenec
Milenec
Kino Hviezda, Trenčín
Niccolo Machiavelli: MANDRAGORA
Niccolo Machiavelli: MANDRAGORA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Príbehy sten
Overené podujatiePríbehy sten
Dom odborov (Istropolis, zadný vch.), Bratislava, Bratislava
Komédia 3x2 / Trstená
Overené podujatieKomédia 3x2 / Trstená
Dom kultúry, Trstená, Trstená
Divadlo Kontra: Life kouč
Overené podujatieDivadlo Kontra: Life kouč
Kultúrne centrum Malý Berlín, Trnava, Trnava
TISO
TISO
Divadlo Aréna, Bratislava
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Ťapákovci
Ťapákovci
Kultúrny dom, Turčianske Teplice
Sedem bez záruky - Stará Turá
Overené podujatieSedem bez záruky - Stará Turá
Dom kultúry Javorina Stará Turá, Stará Turá
Príbehy sten
Overené podujatiePríbehy sten
Dom odborov (Istropolis, zadný vch.), Bratislava, Bratislava
Položky 127 (celkovo 300)