Banskobystrický kraj 9.9.2018 Divadlo

Podujatia 9.9.2018
Žiadne podujatia.
Podujatia 10.9.2018
Žiadne podujatie.
Podujatia v ďalšom období
Amanda a Gus
Amanda a Gus
Kino Hron, Sliač
STAROSTA - PREMIÉRA
STAROSTA - PREMIÉRA
Aula SZU, Banská Bystrica
CHLIEB S MASLOM
Overené podujatieCHLIEB S MASLOM
Kultúrny dom, Horná Mičiná
Odchody vlakov
Odchody vlakov
Dom kultúry Podborová, Zvolen
MENO
MENO
Dom kultúry MsKS, Rimavská Sobota
A čo ja, láska?
A čo ja, láska?
Dom kultúry Podborová, Zvolen
 RUŽOVÉ KRÁĽOVSTVO
Overené podujatie RUŽOVÉ KRÁĽOVSTVO
Hudobné átrium ŠVK, Banská Bystrica
COMMEDIA DELL´ARTE aneb Konec šejku v Čechách
Overené podujatieCOMMEDIA DELL´ARTE aneb Konec šejku v Čechách
Aula SZU, Bernolákova 8, Banská Bystrica , Banská Bystrica
Žiadny obrázok
Overené podujatieCOMMEDIA DELL´ARTE aneb Konec šejku v Čechách
Aula SZU, Bernolákova 8, Banská Bystrica , Banská Bystrica
Kaviareň Jozefa Bednárika s Evou Pavlíkovou
Overené podujatieKaviareň Jozefa Bednárika s Evou Pavlíkovou
Novohradské múzeum a galéria, Lučenec
Agatha Christie: PASCA NA MYŠI
Agatha Christie: PASCA NA MYŠI
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Strom
Strom
Športová hala Štiavničky, Banská Bystrica
PYŽAMO PRE ŠIESTICH
PYŽAMO PRE ŠIESTICH
Dom kultúry Podborová, Zvolen
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Nikolaj Koljada: SLIEPKA
Nikolaj Koljada: SLIEPKA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Juraj Sarvaš: OROL TATRANSKÝ
Juraj Sarvaš: OROL TATRANSKÝ
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
DÁMSKA ŠATŇA
Overené podujatieDÁMSKA ŠATŇA
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Bengt Ahlfors: ILUZIONISTI
Bengt Ahlfors: ILUZIONISTI
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
FIALKA Z MONTMARTRU
Overené podujatieFIALKA Z MONTMARTRU
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
HANA (HOMMAGE À HEGEROVÁ)
Overené podujatieHANA (HOMMAGE À HEGEROVÁ)
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
Vinko Möderndorfer: DREXLEROVCI
Vinko Möderndorfer: DREXLEROVCI
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Ray Cooney: LEKÁRSKE TAJOMSTVO
Ray Cooney: LEKÁRSKE TAJOMSTVO
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
HLÚPY KUBO
Overené podujatieHLÚPY KUBO
Divadlo B.S. Timravy, Lučenec
Anna Franková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ
Anna Franková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
BOSÉ NOHY V PARKU
Overené podujatieBOSÉ NOHY V PARKU
Divadlo B.S. Timravy, Lučenec
(NA) ZDAR BOH !
(NA) ZDAR BOH !
Kultúrny dom, Veľký Krtíš
O dvanástich mesiačikoch na ľade
O dvanástich mesiačikoch na ľade
Zimný štadión, Banská Bystrica
DIVADELNÁ JESEŇ 2018
Overené podujatieDIVADELNÁ JESEŇ 2018
Novohradské múzeum a galéria a Divadlo B.S. Timravy , Lučenec
Odchody vlakov
Odchody vlakov
Mestský dom kultúry, Brezno
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
O FRANKOVCE
Overené podujatieO FRANKOVCE
Vináreň Kállai, Fiľakovo
Zabudla som
Overené podujatieZabudla som
Synagóga, Brezno
Brandon Thomas: CHARLEYHO TETA
Brandon Thomas: CHARLEYHO TETA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
KLAMSTVO
KLAMSTVO
Mestský dom kultúry, Brezno
Spálená večera
Overené podujatieSpálená večera
Mestský dom kultúry, Brezno
Skrotenie zle ženy
Overené podujatieSkrotenie zle ženy
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
„As It Is“
Overené podujatie„As It Is“
Galéria Jozefa Kollára, Slovenské banské múzeum, Banská Štiavnica
Kováči
Overené podujatieKováči
Gazdovský dvor Stodola, Brezno
CHLIEB S MASLOM
Overené podujatieCHLIEB S MASLOM
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
Ján Kákoš: O TROCH KRÁSACH SVETA
Ján Kákoš: O TROCH KRÁSACH SVETA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Trinásta hodina
Overené podujatieTrinásta hodina
Mestský dom kultúry, Brezno
Anna Franková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ
Anna Franková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Položky 150 (celkovo 300)