Dizajnový trh Šikovné ruky slovenských ludzí - jesenná edícia

Podujatie Malacky

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Jarmoky a trhy, Výstavy a veľtrhy, Zvyky a tradície
Web organizátora:
www.mmevent.sk
Ďalšie podujatia v meste Malacky
Podrobnejšie informácie: info@mmevent.sk

Šikovní slovenskí výrobcovia, kvalitné produkty, tradícia i inovácia, to všetko v sebe spája tento trh slovenských značiek. 

 

Tento raz sa môžete tešiť na jesennú edíciu, kde sa predstavia predajcovia a výrobcovia oblečenia, doplnkov, kozmetiky, výborná kávička či koláčiky. Pestrý kolorit predajcov uspokojí nároky malých i veľkých. Príďte si pozrieť značky, ktoré používajú rôzne materiály, motívy a spôsoby výroby. 

 

Pre deti je pripravený detský kútik i veselý workshop maľovania s Artist Lucia.

 

Vychutnajte si s nami skvelú atmosféru počas dvoch víkendových dní 20.-21.10.2018, inšpirujte sa, nakúpte si skvelé kúsky a zamlsajte na dobrôtkach.

Pozvanie na trhy prijali napríklad značky – Dulcia Natural, Porníky, Mešuge, Joia, ViZu art, Koshella, Zuppa, Leni neni lenivá, Pán Králiček a mnoho ďalších.

 

Jed­not­liví pre­daj­co­via budú po­stupne pred­sta­vo­vaní na stránke uda­losti aj s krát­kou vi­zit­kou. Vstup pre návš­tevní­kov je zdarma! Te­šíme sa na Vás. In­for­má­cie o evente mô­žete nájsť aj stránke udalosti, kde nájdete aj množstvo zaujímavých súťaží! 


Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: MMevent
Fotografie
Podobné podujatia