DNI HUMORU NA SPIŠI 2016

Podujatie Poprad

DNI HUMORU NA SPIŠI 2016

24. jún / 18.00 / piatok / Námestie sv. Egídia 
ŠČAMBA 
Hudobno–zábavná ľudová skupina z východného Slovenska.

25. jún / 10.00 / sobota / Námestie sv. Egídia 
KLAUN HUDOBNÍKOM 
Teáter Komika  - "Klaun hodobníkom". Rodinná klauniáda pre deti a rodičov. Klaun Adyno
ušiel z jedného slávneho cirkusu, aby sa stal veľkým hudobníkom. Stretne klauna Lupyho a príďte sa pozrieť, ako to celé nakoniec dopadne...... .
 

25. jún / 14.00 / sobota / areál Základnej školy, Poprad - Veľká
JUNIÁLES 
Mesto Poprad, Klub Veličanov a ZŠ s MŠ Poprad - Veľká všetkých srdečne pozývajú na program plný športu, kultúry a zábavy v podaní DFS VENČEK, JOŽA PROČKA, hudobnej skupiny STAR a živých zvieratiek.

25. jún / 18.00 / sobota / Námestie sv. Egídia 
DARČEK 
Komédia v podaní JOŽA PROČKA A ANDREI PROFANTOVEJ. 

25. jún / sobota / 21.00 / Námestie sv. Egídia
GRISWOLDOVCI / FILMY NA PLÁTNE / USA / Komédia / 95 min. 
Na bránice divákov zaútočí ďalšia generácia známej filmovej rodinky Griswoldovci. V hlavných úlohách filmu  Ed Helms a Christina Applegate, ktorí zoberú rodinu na cestu, kde spoločne zažijú ďalšie bláznivé dobrodružstvo. Film je debutom dua Jonathan Goldstein & John Francis Daleys. Rusty Griswold sa podľa vzoru svojho otca rozhodne pre upevnenie rodinných väzieb, rozhodne sa prekvapiť svoju ženu Debbie a ich dvoch synov Jamesa a Kevina a zobrať ich do najobľúbenejšieho amerického zábavného parku Wally World. 

26. jún / 15.00 / nedeľa / Námestie sv. Egídia 
ĽUBO VIRÁG
Hudobní kritici ho prirovnávajú k nezabudnuteľnému speváckemu mágovi Karolovi Duchoňovi. Poslucháči na jeho koncertoch plačú od dojatia alebo od šťastia. Rómske piesne totiž spieva zo srdca ako nikto iný

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia