Dni mesta Krásno nad Kysucou 2018

Podujatie Krásno nad Kysucou

Dni mesta Krásno nad Kysucou 2018

Mesto Krásno nad Kysucou Vás srdečne pozýva na kultúrne podujatie Dni mesta, ktoré sa uskutoční dňa 1. - 2. septembra 2018 na námestí pred kultúrnym domom. Pripravený je bohatý program.

V sobotu 1. septembra usporiada TJ Tatran Krásno nad Kysucou - Vzpieranie nadhodovú súťaž juniorov mužov a žien o pohár primátora mesta. Sobotný večer odštartuje vystúpením speváčky Michaely Martykánovej, rockovou kapelou METALINDA a zábavu rozprúdi Michal David revival HB svojim nezabudnuteľnými hitmi.

Nedeľu budeme sláviť svätou omšou na námestí a v poobedňajších hodinách vypukne súťaž Požiarny útok s vodou. Moderátorom kultúrneho programu bude herec a zabávač Štefan Skrúcaný. Nezabudnuteľným zážitkom určite bude vystúpenie siláčok Majstrovstvá Slovenska silných žien. Vo večerných hodinách sa predstaví známa “vychodňarska” skupina Drišľak a oslavy zavŕšia vystúpením hudobnej skupiny POLEMIC.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia