Dni mesta Trebišov 2018

Podujatie Trebišov

Dni mesta Trebišov 2018

Mesto Trebišov pripravuje, ako každý rok, veľkolepé kultúrno-spoločenské podujatie Dni mesta Trebišov. Mestské slávnosti začnú pondelok 20. augusta 2018 sprievodnými podujatiami.

Vyvrcholenie najväčšieho letného podujatia sa uskutoční počas víkendu 25. a 26. augusta 2018, kedy je pre občanov Trebišova, ako i hostí z okolia, pripravený pekný a bohatý program priamo v areáli mestského parku. Účastníkom podujatia sa predstaví spolu šestnásť hudobných kolektívov viacerých žánrov. Na svoje si príde každá generácia. Tešiť sa návštevníci môžu na mnohé hudobné vystúpenia, atraktívny program, historický šerm, dobovú kuchyňu, súťaže pre najmenších, divadielko pre deti, zábavné atrakcie, ale aj na kulinárske umenie súťažiacich vo varení najlepšieho guláša.

Dni mesta Trebišov nadviažu na dožinkovú slávnosť Chlebom a vínom, ktorá sa uskutoční týždeň pred Dňami mesta, sobotu 18.8.2018, v areáli Múzea a Kultúrneho centra južného Zemplína.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia