DNI MESTA TREBIŠOV 2019

Podujatie Trebišov

DNI MESTA TREBIŠOV 2019

Mesto Trebišov organizuje v auguste už tradične najväčšie mestské podujatie Dni mesta Trebišov. V tomto roku začnú mestské slávnosti pondelok 19. augusta 2019 sprievodnými podujatiami, ktoré budú prebiehať v jednotlivých častiach mesta (viď. podľa programu/ plagátu). Vyvrcholením najväčšieho letného kultúrno-spoločenského podujatia bude víkendový program 24. a 25. augusta 2019. Pre občanov Trebišova, detí, ako i hostí z okolia, je pripravený pekný program v areáli mestského parku.

Počas týchto augustových dní sa v Trebišove predstavia hudobné kolektívy viacerých žánrov. Na svoje si príde každá generácia. Návštevníci sa môžu tešiť na mnohé hudobné vystúpenia, folklór, atraktívny program, súťaže pre najmenších, tvorivé dielne, výstavu, historický šerm, dobovú kuchyňu, zábavné atrakcie, vodné bicyklovanie, letné kino, školu tanca, ale aj na kulinárske umenie súťažiacich vo varení najlepšieho guláša.  

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia