Dni mesta Tvrdošín 2016

Podujatie Tvrdošín

Dni mesta Tvrdošín 2016

Mesto Tvrdošín vás pozýva na Dni mesta, ktoré sa uskutočnia v dňoch 9. - 11. septembra.

V piatkovom programe zaznejú overené hity svetovej pop – rockovej scény v podaní hudobnej skupiny Shock Band. Tú vystrieda prešovská úderka, najlepšia a zároveň najskromnejšia kapela na svete – Heľenine oči.
Sobotné doobedie bude opäť patriť našim najmenším, pre ktorých je pripravený zábavný program v detskom parku v Medvedzí pri lodi Alica. V poobedných hodinách sa už tradične stretneme na futbalovom ihrisku, kde budete môcť ochutnať zo súťažných tvrdošínskych halušiek, z pravého poľovníckeho a urbárskeho guľášu, alebo sa občerstviť chutnou klobáskou s pivkom alebo kofolou. Nebude chýbať ani bohatá tombola a o večernú zábavu sa postará Duo Orava. Nedeľný program začína vystúpením pre najmenších na Trojičnom námestí. Divadlo Babadlo z Prešova pripravilo pre deti divadelnú rozprávku Šípková Ruženka, v ktorej nebude chýbať vtip aj poučenie. Ďalšie body programu už budú patriť dospelým. Milovníkov majstrovskej ľudovej tvorby poteší Terchovská muzika. Obľúbených spevákov a hercov zase budete môcť vidieť počas vystúpenia skupiny Fragile v štýle a cappella. Vďaka skupine The Backwards sa vrátime o pár rokov do minulosti, keď svoj talent pretavia do dokonalej ilúzie živého vystúpenia skupiny The Beatles. Zavŕšením trojdňových osláv nášho mesta bude hudobná skupina opradená humorom, Senzus.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Filip Jančík Tour 2020
Filip Jančík Tour 2020
Evanjelický kostol, Partizánska Ľupča
VYNÁŠANIE MURIENY
VYNÁŠANIE MURIENY
Centrum mesta, Ružomberok