Dni na Farme Busov

Podujatie Gaboltov

Dni na Farme Busov
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia, Podujatia pre deti, Remeslá
Ďalšie podujatia v meste Gaboltov

Dni na Farme Busov

Milý priatelia,
pozývame Vás na Dni na Farme, ktoré sa uskutočnia priamo na našej Farme Busov Gaboltov 13.10.-14.10.2018 so začiatkom o 13:00h.
O program na celom podujatí sa postarajú folklórne skupiny z okolitých obcí a hostia ako ĽH Zamiškovci, Kabát revival, ĽH Šarišanci a Štefan Štec. Hudobný program bude spestrený súťažami, ktoré sa budú realizovať priamo na pódiu.
Podujatie bude obohatené o prezentáciu okolitých obcí. V priestoroch farmy nájdete aj Uličku remesiel zameranú predovšetkým na prezentáciu a propagáciu tradičných ľudových remesiel ako napríklad: hrnčiarstvo, výrobky zo šúpolia, výroba sviečok, rezbárstvo, med a medovina a iné.
Počas celého podujatia budú pre verejnosť k dispozícii sprievodkyne, ktoré návštevníkov prevedú po celej farme, kde môžu
spoznať ako to chodí na pravom gazdovskom dvore.
Pripravený bude aj program pre deti, ktorého súčasťou bude
jedinečný živý strom Edo Drewo, tvorivé dielne pre deti, vozenie sa na traktore, kombajne. O spestrenie programu sa tiež postará Voltíš so svojim akrobatickým vystúpením detí na koňoch. Pre deti bude pripravené aj detské ihrisko s preliezkami a originálnym dreveným kolotočom, trampolína, skákací hrad, autíčka, maľovanie na tvár.

Príďte si vychutnať pravú farmársku atmosféru a zažiť nezabudnuteľný víkend na našej farme!

Fotografie
Podobné podujatia