Do múzea bez AUTA!

Podujatie Banská Štiavnica

Do múzea bez AUTA!
Pridať do môjho kalendára
Podujatia pre deti
Web organizátora:
www.muzeumbs.sk
Ďalšie podujatia v meste Banská Štiavnica
Podrobnejšie informácie: chovanova.iveta@muzeumbs.sk
Mesiac jún štartuje v znamení environmentálnych výziev a príležitostí zmierniť dopady klimatickej zmeny.  Globálne environmentálne problémy narastajú, čoraz naliehavejšie sa dotýkajú všetkých. Vo štvrtok 3. júna je Svetový deň bicykla a 5. jún je Medzinárodným dňom životného prostredia. Múzejníci Slovenského banského múzea sa zapájajú do kampane! 
Ak v dňoch 3. – 4. júna 2021 navštívite múzeum a preukážete sa celodenným parkovacím lístkom z niektorého z banskoštiavnických parkovísk alebo cestovným lístkom z vlaku či autobusu, vo vybraných expozíciách múzea budete platiť len POLOVIČNÉ VSTUPNÉ. Prijmite pozvanie do múzea a súčasne zmiernite svoju uhlíkovú stopu. Srdečne pozývame do našich expozícií v Banskej Štiavnici: Kammerhof, Nový zámok, Berggericht a Galéria Jozefa Kollára. 
Spojte kultúrny zážitok s dobrým pocitom, že ste urobili niečo zmysluplné, aj pre kvalitu a pohodu  centra Banskej Štiavnice, ktoré je preťažené automobilovou dopravou. 
Múzejníci sa pridávajú tiež! V piatok 4.júna svoje autá nechajú doma. Do práce prídu pešo, na bicykli alebo verejnou dopravou. Tešíme sa na „zelené“ stretnutie v múzeu.
Info: www.muzeumbs.sk 

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Slovenské banské múzeum
Fotografie
Podobné podujatia
Leto s remeslom
Overené podujatieLeto s remeslom
Novohradské osvetové stredisko - dielňa, Lučenec
Leto s remeslom
Overené podujatieLeto s remeslom
Novohradské osvetové stredisko - dielňa, Lučenec
Denný letný tábor "Virtuálni šikovníci"
Overené podujatieDenný letný tábor "Virtuálni šikovníci"
3D mix - Virtuálna Realita Zvolen, J. Jiskru 3, Zvolen
Mozart deťom Nových Zámkov
Overené podujatieMozart deťom Nových Zámkov
Základná škola, ul. Gabriela Bethlena 41, Nové Zámky