Dobrý Bazár 2017

Podujatie Prešov

Dobrý Bazár Prešov

Milí priatelia,
už v poradí druhý DOBRÝ BAZÁR otvára pre vás svoje dvere a to v sobotu 8.4. od 10:00 do 17:00 v skvelej CHRISTIANII.

Dobrý bazár bude znovu plný DOBRÉHO.

S nastávajúcou jarou prevetráme šatníky a zásuvky, z ktorých povyťahujeme všelijaké zaujímavosti.
Čaká na vás bazár oblečenia, burza kníh, cédečiek, šperkov, rôznych drobností, predaj výrobkov od šikovných handmade výrobcov a tiež možnosť zaobstarať si krásne výrobky s aktuálnou veľkonočnou tematikou ako aj možnosť kúpiť si jarné sadeničky rôznych kvetov a kvetinové čelenky.

MYSLÍME AJ NA DEŤÚRENCE:)
Pre najmenších je nachystané divadelné predstavenie z dielne DIVADLA PORTÁL. Vytiahnite preto von svoje ratolesti a príďte si pozrieť jednu z ich rozprávok. Názov a čas predstavenia zverejníme čoskoro.
Vieme, že aj deti triedia, vyraďujú, vymieňajú, upratujú, preto sme sa pár predajných stolov rozhodli venovať práve pre nich. V prípade, že máte doma malého predajcu, pošlite ho/ju s tým, čo už nepotrebuje k nám na bazár, nech si v sebe na chvíľu zažije obchodníka. V prípade záujmu píšte info do správy alebo na: denisa.krizanska@gmail.com.

PRIDAJTE SA K NÁM A POĎTE PREDÁVAŤ AJ VY!
Súčasne pozývame aj vás, zapojiť sa do samotného predaja. V prípade, že máte čo ponúknuť, ozvite sa nám prosím do správy alebo na mail: denisa.krizanska@gmail.com. Počet miest je limitovaný a snažíme sa taktiež o to, aby bol predaj vybraných produktov čo najpestrejší.

TVORTE S NAMI:)
Pre všetkých tvorenia - chtivých bude otvorený WORKSHOP PLSTENIA. Pod vedením Katky Podluckej, ktorá sa plsteniu venuje 9 rokov si budete môcť vyrobiť brošne a dekorácie tematicky súvisiace s príchodom jari. Fotografie výrobkov, čas a cenu workshopu zverejníme čoskoro.
CHARITATÍVNA ZBIERKA
Keďže Dobrý bazár chce podporiť dobrú vec, tento krát sme sa rozhodli dobrovoľný príspevok od predávajúcich, ale aj kupujúcich venovať na podporu konkrétneho ľudského osudu, ktorý vám čoskoro predstavíme.

VARÍÍÍME:)
Na bazáre na vás bude čakať aj neodmysliteľné homemade DOBRÉ JEDLO od nášho už overeného skvelého šéfkuchára a tiež skvelá káva /alebo hocičo iné/ z ponuky Christianie.

Všetky aktivity a predajcov s ich produktmi vám postupne predstavíme.

Už teraz sa na vás všetkých tešíme:)

Miesto konania podujatia: christiania prešov, Hlavná 105, Prešov
Dátum začiatku podujatia: 8. Apríla 2017 10:00
Dátum ukončenia podujatia: 8. Apríla 2017 17:00
Pravdepodobné súradnice: 48.9992N 21.239E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Dobrý Bazár Prešov

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia