DOBRÝ FESTIVAL 2017

Podujatie Prešov

DOBRÝ FESTIVAL 2017

Dobrý festival je hudobne farebný festival v najväčšom meste Prešovského kraja, ktorého hlavnou filozofiou je ponúknuť na jednom mieste hudbu a umenie rôznych žánrov, rozšíriť obzory svojim návštevníkom, napr. aj divadelnými predstaveniami, premietaním zaujímavých filmov, zaujať už tradičnou prehliadkou veľkého množstva bojových umení, predstaviť mladé nádejné kapely nielen z okolia, ale aj z celého Slovenska, zabaviť deti bohatým programom v detskom kútiku a zanechať u každého v srdci spomienku na príjemne strávený čas s kamarátmi a rodinou.
Desiaty ročník Dobrého festivalu bude mať až trojdňový program! Konať sa bude od 16.6.2017 do 18.6.2017 na prírodnom kúpalisku Delňa v Prešove. Oslava narodenín bude skutočne veľkolepá, tešiť sa môžete na množstvo DJ-jov a výborných kapiel rôznych hudobných žánrov od punku, cez hard rock, metal, folk, jazz, pop až po house a drum and bass! Na narodeninovej žúrke vystúpia: Čechomor, IMT SMILE, Peter Bič Project, Slobodná Európa, Zóna A, Sveťo Korbel & personál, Sima Martausová, Kandráčovci, -123 minut, Živá voda, Xindl X, Heľenine oči, Chiki liku tu-a a mnohí ďalší.

16. - 18. 6. 2017

Prírodné kúpalisko Delňa, Jelšová ul., Prešov

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
The Blackcrow
The Blackcrow
Stromoradie, Prešov
Jozef Hollý TOUR 2020
Jozef Hollý TOUR 2020
Kino Žriedlo, Bardejov
The Blackcrow
The Blackcrow
Stromoradie, Prešov
Vadkerti Imre koncert - IX. Fonográf Fesztivál
Vadkerti Imre koncert - IX. Fonográf Fesztivál
Mestské kultúrne stredisko, Komárno