DogDays 2016 – festival psích športov

Podujatie Bratislava

DogDays 2016 – festival psích športov

DogDays – festival psích športov je unikátna akcia, rozsahom a širokým záberom jediná svojho druhu na Slovensku. Táto víkendová udalosť vzdelávaco-zábavného charakteru, s množstvom stanovíšť rôzneho druhu, je primárne zameraná na oficiálne psie športy a ich ukážky. Návštevníci budú mať možnosť dozvedieť sa podrobnosti ohľadom konkrétnej aktivity, zaobstarať si priamo na mieste potrebnú výbavu, poradiť sa s odborníkmi z oblasti kynológie, vymeniť si skúsenosti s ďalšími majiteľmi psov, vidieť pracovné psy v nasadení. Cieľom festivalu je tiež zvýšenie povedomia spoločnosti o dôležitosti výchovy a výcviku psa.
Akcia sa bude zaoberať aj prezentáciou vybraných útulkov (s možnosťou adopcie), veterinárnym poradenstvom, výstavou psov bez PP (v záložke Novinky nájdete všetky informácie) a inými zaujímavosťami z oblasti kynológie. DogDays ponúkne svojim návštevníkom veľa praktických cvičení nielen pre ľudí so záľubou v kynológii, ale aj zrozumiteľnú prezentáciu a sprievodný zábavný program pre rodiny s deťmi. Kedy a kde: 28. – 29. mája 2016 v areáli Dostihovej dráhy v Bratislave

sobota, 28. máj 2016 od 10:00 do 20:00 hod
nedeľa, 29. máj 2016 od 10:00 do 18:00 hod

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Gypsy Čáve / Bratislava
Overené podujatieGypsy Čáve / Bratislava
Ateliér Babylon, Bratislava
Lord of The Dance: 2021 Tour
Lord of The Dance: 2021 Tour
Incheba Expo Bratislava, Bratislava
Sibelius, Suchoň a Schumann
Sibelius, Suchoň a Schumann
Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, Bratislava