Dračie dni Červený kameň 2022

Podujatie Červený Kameň

Dračie dni Červený kameň

Dračie dni sú rozprávkový festival pre celú rodinu. Tento rok sa vracajú ešte bohatším celodenným programom. Pozývame Vás do sveta drakov, víl a odvážnych rytierov, v ktorom ožijú tie najkrajšie legendy. Tešiť sa môžete na originálnu dračiu rozprávku s profesionálnym hereckým obsadením. Nebude však iba na pozeranie. Staňte sa súčasťou príbehu a príďte našim hrdinom na pomoc v náročnej úlohe tohto leta – zachrániť malého dráčika Arnošta pred intrigami zloducha Zloboja. Len s pomocou detí sa dokáže dráčik vrátiť späť pod opateru dobrého kráľa Marka! Popri dračej rozprávke na Vás čaká aj bohatý sprievodný program plný hier a zábavných aktivít. Celý festival budú už tradične sprevádzať aj remeselné jarmoky. Vstúpte s nami do rozprávky!

Na hrade Červený kameň strávime celý víkend, počas ktorého sa uskutočnia dve celodenné podujatia s limitovanou kapacitou. Vstupné je jednotné pre deti aj dospelých, no deti do troch rokov majú festival zdarma.

Program Dračích dní:
10:00 – Otvorenie brán a uvítacia slávnosť 10:30 – Rozprávka „Zachráňme Arnošta, I. dejstvo 11:00 – Výcvik malých rytierov a sprievodné aktivity 11:30 – Rozprávka „Zachráňme Arnošta, II. dejstvo 12:00 – Fotenie s hercami a živým dráčikom 12:30 – Sprievodný program plný zábavy 13:30 – Divadlo ZáBaVKa: „Ako šašo princeznú zachránil 14:00 – Sprievodný program plný zábavy 15:00 – Otvorenie brán a uvítacia slávnosť 15:30 – Rozprávka „Zachráňme Arnošta, I. dejstvo 16:00 – Výcvik malých rytierov a sprievodné aktivity 16:30 – Rozprávka „Zachráňme Arnošta, II. dejstvo 17:00 – Fotenie s hercami a živým dráčikom 17:30 – Sprievodný program plný zábavy 19:00 – Zatvorenie brán Zobraziť menej

Tešíme sa na Vás!

10:00 – 19:00 hod

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia