Dunajecké hody a snehovačka 2015

Podujatie Červený Kláštor

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Podujatia pre deti, Varenie, Gastronómia, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Červený Kláštor

Dunajecké hody a snehovačka

Dunajec Village, Červený Kláštor si pre vás aj tento rok prichystal tradičnú domácu zabíjačku. Ide o ukážku tradičnej zakáľačky, ochutnávku zabíjačkových špecialít spestrenú kultúrnym programom a zábavou až do neskorých večerných hodín.
O chutné jedlo sa vám postará kolektív reštaurácie Dunajec Village a o zábavu veselá skupina ŠČAMBA. DJ Riky namieša tú správnu ľudovú, sviatočnú i modernú muziku a večer sa môžete tešiť tiež na Ľudovú hudbu Antona Liptáka, kde tóny výbornej hudby zaznejú z huslí, akordeónu, kontrabasu a cimbalu v podaní skvelého zoskupenia hudobníkov. Ak nasneží, tak blízko areálu sa nachádza kopec ako stvorený na sánkovačku. Spolu s deťmi si však môžete aj zasúťažiť o sladké maškrty v postavení najzaujímavejšieho snehuliaka alebo vyskúšame šikovnosť detí v guľovačke (v triafaní snehových gúľ na terč). Ak nenasneží, tak namiesto guľovačky bude šiškovačka, a tak si deti vyskúšajú svoju mušku pomocou šišiek. Detský kútik vo vnútri reštaurácie Dunajec Village a aktivity pri ňom budú prichystané.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Mikuláš 2020
Mikuláš 2020
Kino MOSKVA, Martin
Beerfest Trenčín 2020
Beerfest Trenčín 2020
Areál výstaviska EXPO CENTER, Trenčín
RYTMUS v Clube Hron
RYTMUS v Clube Hron
Club Hron, Bratislava
Rozprávky po telefóne
Rozprávky po telefóne
Dom Matice slovenskej, Nitra
PACI PAC a kamaráti
Overené podujatiePACI PAC a kamaráti
Mestské kultúrne stredisko na ulici J. Matušku, Bánovce nad Bebravou