Dvojkoncert (Duel) - The Gang / Into the Zoid

Podujatie Bratislava

Duel - The Gang / Into the Zoid

Hardrockový dvoj-koncert kapiel The Gang a Into the Zoid. Nezabudnuteľný zážitok s mimoriadne výraznými formáciami na Slovenskej rockovej scéne. Tešíme sa na stretnutie s vami.

The Gang

Na jej čele stojí slovenská hard-rocková gitarová legenda Vadim Bušovský, známy z účinkovania v legendárnych Dorian Gray. V roku 2016 sa za mikrofón postavila mladá talentovaná speváčka Dory, ktorej nezameniteľný hlas si všimli aj porotcovia v súťaži Rocková maturita 2016, kde si kapela vďaka svojmu dynamickému rockovému koncertnému prejavu vybojovala 3. miesto. Štýlom The Gang je zmes hard-rockových koreňov v kombinácii s moderným zvukom a čírou energiou, čím spolu vytvárajú výbušný, intenzívny a dynamický zvuk.

Into the Zoid

Štvorica hudobníkov formácie Into The Zoid a ich debutový album Soundclown sa považuje za Objav roku 2017. Už ich prvý singel Claws naznačoval, že Veľkokrtíšania majú vo veci úplne jasno. Priamočiary hard rock odkazujúci na Deep Purple, Extreme, Alice Copera či Guns N' Roses podávajú s ľahkosťou a nadhľadom. Na čele kapely stojí Roman Messerschmidt. Okrem neho v skupine pôsobia spevák Jaroslav Šajgalík, basgitarista Martin Kliment a bubeník Dano Strenátka.

Dĺžka trvania: 3 hod.

Meno organizátora: MaxiTicket.sk
Fotografie
Podobné podujatia
Najkrajší Novoročný koncert 2020
Najkrajší Novoročný koncert 2020
Národné Tenisové Centrum, Bratislava
Fragile – Vianočný koncert
Fragile – Vianočný koncert
Dom kultúry Ružinov, Bratislava
LARA FABIAN
LARA FABIAN
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava