East PRO Fight - Powered by OKTAGON MMA

Podujatie Košice

East PRO Fight - Powered by OKTAGON MMA

Pokračovanie úspešnej série gala večerov, ktorú poznáte už 10 rokov pod názvom East PRO Fight je opäť tu! Tento krát pod krídlami jednej z najväčších svetových organizácií OKTAGON MMA.
EPF sa môže pýšiť statusom jednej z prvých úspešných slovenských organizácií, ktorá dokázala ako jediná vypredať haly vďaka kvalite, ktorú ponúkala. V tejto organizácií začínali svoje kariéry mená ako Muradov, Kozma, Borároš, Pukač, Možný, Tripšanský , Bartl, Wittner a mnoho iných známych mien. Po krátkej prestávke sa East PRO Fight vracia na scénu v spojení s OKTAGONOM sľubujúc, že prinesú to staré dobré v spojení s novými trendmi. Fanúšikovia východu, si tak konečne určite prídu na svoje. Tak teda 29. októbra 2022, sa v Košiciach opäť otvoria brány Crow Arény. Hlavným programom večera bude samozrejme MMA, no pribudnú aj zápasy v iných štýloch, v ktorých sa stretnú nie len bojovníci z domácej scény ale aj zvučné mená týchto organizácií. Očakávať môžeme aj atraktívne zápasy mladých talentov, ktorí chcú zamiešať kartami v rebríčkoch a tak si tu naštartovať svoju kariéru. Fanúšikom sľubujeme, že si každý odnesie nielen športový zážitok, určite sa máte na čo tešiť, no viac vám prezradíme priebežne na našich sociálnych sieťach. Sledujte nás, a už čoskoro sa dozviete viac! Ahojte, a tešíme sa na Vás!

18:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia