Elektrizujúca párty

Podujatie Košice

Vystúp z davu pod pódiom a poď si aj ty zahrať s profi dídžejmi! Zapoj svoj elektrizujúci set do súťaže a možno práve ty si dáš battle s B-Complexom.

 4. decembra bude sa v Tabačke Kulturfabrik v Košiciach konať jedinečná elektrizujúca párty, ktorú by si nemal premeškať. Predstaví sa tam B-Complex, Changing Faces, Duall, Kelso a možno práve ty! Nemusíš mať s dídžejingom dlhoročné skúsenosti. Stačí, ak svoj 30-minútový set, ktorý čo najlepšie vystihuje atmosféru Electrik párty, uploadneš na soundcloud/mixcloud a zaujmeš fanúšikov a odbornú porotu. Víťaz hlasovania fanúšikov aj ten, ktorého vyberú skúsení DJ-i si to v elektrizujúcom DJ battli rozdajú pred očami všetkých návštevníkov Tabačky a samotný B-Complex vyberie toho, ktorý sa stane absolútnym víťazom. Nezúfaj ani v prípade, že sa do tejto top dvojky nedostaneš. Ak tvoj set porotu osloví, značka ABSOLUT s tebou bude rátať do budúcnosti a možno sa predstavíš na jednej z ďalších párty.

Prihlášku na ABSOLUT DJ Contest pošli do 22.11. 2015 na djcontestke@transformtoday.sk a do predmetu správy uveď „Absolut DJ Contest“. Nezabudni do mailu priložiť tvoju fotografiu a link, kde si môžeme tvoj set vypočuť. Na to, aby si sa do ABSOLUT DJ Contest zapojil musíš mať viac ako 18 rokov a tvoj set nesmie byť nahraný z ilegálnych mp3s. Sety nahraté na laptope a konzole neakceptujeme.

Okrem toho uvidíte bleskovú šou s Teslovými generátormi a na vlastnej koži zažijete blesky v skutočnej Faradayovej klietke. Nechajte sa strhnúť elektrizujúcou hudbou - viac sa dozviete na www.transformtoday.sk.

Neváhajte a príďte sa nechať zelektrizovať aj ty!

Fotografie
Podobné podujatia