ERROR FEST 2022

Podujatie Bratislava

ERROR FEST 2022

V dňoch 25. a 26. novembra sa v Pistoriho paláci na Štefánikovej 25 v Bratislave uskutoční 16. ročník Medzinárodného festivalu bezdomoveckých divadiel „Error 2022“. Počas dvoch dní sa verejnosti predstavia divadlá z krajín V4.

Tento ročník medzinárodného divadelného festivalu priblíži širokej verejnosti rôzne bezdomovecké a iné zaujímavé divadelné súbory. Okrem slovenských sa budú v Pistoriho paláci v Bratislave hostiť divadelné skupiny zo všetkých krajín Vyšehradskej štvorky a niekoľko špeciálnych hostí. Vítaní sú všetci, ktorí majú odvahu prezentovať svoje pohľady a skúsenosti s týmto svetom.
Medzinárodný festival bezdomoveckých divadiel Error je jediný festival v Európe zameraný na divadlá, v ktorých hrajú ľudia bez domova a inak sociálne vylúčení či znevýhodnení ľudia. Vytvára priestor, kde môžu divadelné zoskupenia pracujúce s marginalizovanými skupinami obyvateľstva prezentovať širokej verejnosti originálne divadelné predstavenia. Zviditeľňuje sociálne témy, prispieva k prekonávaniu stereotypov a predsudkov, ktoré voči ľuďom bez domova a inak znevýhodneným osobám existujú, a pomáha pri ich resocializačnom procese a inklúzii.

12:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Gypsy Jazz festival 11. ročník
Overené podujatieGypsy Jazz festival 11. ročník
Slovenský rozhlas, Bratislava
LOVESTREAM Festival 2023
Overené podujatieLOVESTREAM Festival 2023
na starom letisku vo Vajnoroch, Bratislava
AnimeSHOW 2023
Overené podujatieAnimeSHOW 2023
Dom kultúry Ružinov, Bratislava
Gypsy Jazz festival 11. ročník
Overené podujatieGypsy Jazz festival 11. ročník
Slovenský rozhlas, Bratislava