Escape to Peacestan

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia
Web organizátora:
mareena.sk/
Ďalšie podujatia v meste Bratislava
Podrobnejšie informácie: info@mareena.sk
Je rok 2030 a po nukleárnej explózii je krajina, v ktorej k nej došlo, neobývateľná. Táto krajina je vaša.

Dostávate možnosť začať odznova na inom kontinente, ktorý je históriou, kultúrou aj tradíciami odlišný. Aké ťažké bude zapadnúť v novom prostredí? Ako rýchlo sa dá začleniť? Aké zvyky a tradície, ktoré s novou krajinou nemáte spoločné, si chcete ponechať?

Pridajte sa k nám a zistite nielen to, čo obnáša začínať v novom prostredí, ale aj to, ako dobre poznáte kultúru a krajinu, z ktorej pochádzate.

Aktivita je súčasťou zážitkového vzdelávania realizovaného v rámci nášho projektu In Refugees’ Shoes a bude celá prebiehať v ANGLICKOM JAZYKU.

REGISTROVAŤ sa na ňu môžete tu: https://forms.gle/kThBRWFT7drzyi9U9


EN:
It’s 2030 and a nuclear explosion turned one of the world’s countries uninhabitable. That country is yours.

With a chance to start over, you’re leaving to begin a new life at another continent with history, culture, and traditions different from yours.

How hard will it be to fit in? How long will it take? Which customs and traditions unique for your country of origin you’d like to keep?

Join us for this interactive activity to experience what it takes to start over in a new environment and find out how well you know the country and culture that formed you.

The event is a part of our In Refugees’ Shoes project and will be held in ENGLISH.

REGISTER HERE to attend: https://forms.gle/kThBRWFT7drzyi9U9

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Mareena
Fotografie
Podobné podujatia