Expo Australia 2017 - Bratislava

Podujatie Bratislava

Expo Australia 2017 - Bratislava

Spoločnosť AustraliaOnline organizuje veľtrh štúdia, práce a cestovania v Austrálii s názvom Expo Australia 2017. Veľtrh zaujme predovšetkým záujemcov o štúdium, prácu a cestovanie po tak exotickej krajine, akou je Austrália. Veľtrh sa koná v Bratislave, Prahe, Brne a Plzni.

Vstup na veľtrh je ZADARMO!
Veríme, že tohtoročný veľtrh bude ešte lepší ako predchádzajúcich 13 ročníkov. Sme totiž toho názoru, že nič nemôže nahradiť osobnú účasť samotných zástupcov škôl a našich bývalých študentov. Preto sme zariadili, že veľtrhu sa spolu s Vami zúčastňujú reprezentanti škôl z ďalekej Austrálie, ktorí najlepšie vedia čo Vám môžu ponúknuť. Príďte sa porozprávať priamo s nimi a zároveň nasať túto nezabudnuteľnú atmosféru. My budeme pripravení odpovedať na akúkoľvek Vašu otázku. Hoci sa nám v priebehu pár hodín asi nepodarí plne nahradiť samotnú skúsenosť s pobytom v Austrálii, veríme, že Vám spolu s našimi austrálskymi partnermi a kolegami zo sydneyskej kancelárie AustraliaOnline odovzdáme čo najviac potrebných informácií. Účasť na veľtrhu už prisľúbilo 10 reprezentantov partnerských škôl a ďalší svoju účasť zvažujú.
Počas veľtrhu Expo Australia 2017 sa všetkým návštevníkom predstaví vyše 40 jazykových a odborných škôl z celej Austrálie, niektoré z nich budú reprezentované zástupcom školy či priamo jej pracovníkom. Účasť na veľtrhu prisľúbilo viac ako 10 reprezentantov partnerských škôl. Súčasne s prezentáciami o školách prebiehajú prednášky o študentských, turistických, business vízach a o možnostiach emigrácie alebo práce v Austrálii. Na veľtrhu je možné získať kupóny oprávňujúce k zápisu na školy bez platenia zápisného – môžete tak ušetriť až 200 EUR!
Keďže chceme urobiť tento ročník skutočne výnimočný, necháme dvoch z návštevníkov vyhrať štúdium v Austrálii v hodnote niekoľkých stoviek eur. Budeme súťažiť o 12ti týždňový jazykový a o 6ti mesačný odborný kurz. Budeme radi, keď si nenecháte náš veľtrh ujsť!

Viac o programe nájdete tu: www.australiaonline.sk/sk/expo-australia

PREČO SI NENECHAŤ VEĽTRH UJSŤ?

• Získate nový katalóg AustraliaOnline na rok 2017-2018
• Prebehne súťaž o 12ti týždňový jazykový kurz a 6ti mesačné štúdium na odbornej škole
• Získate prehľad o všetkých programoch škôl a môžete tak porovnať ich kvalitu a cenu
• Dozviete sa ako získať prácu v Austrálii, odovzdáme reálne tipy
• Získate kupón, ktorý Vás oprávňuje k zápisu na školu oslobodenom o zápisné (zápisné sa na väčšine austrálskych škôl pohybuje od 200 do 450 AUD)
• Vaše otázky Vám zodpovedia priamo zástupcovia AustraliaOnline v Sydney, ktorí na veľtrh priletia z Austrálie
• Môžete si pohovoriť so zástupcami či dokonca priamo majiteľmi škôl, ktorí ich na veľtrhu reprezentujú
• Prítomní budú aj bývalí študenti, ktorí budú rozprávať o svojich zážitkoch a skúsenostiach z Austrálie

Miesto konania podujatia: Crowne Plaza Bratislava, Hodzovo Namestie 2, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 26. Apríla 2017 14:00
Dátum ukončenia podujatia: 26. Apríla 2017 18:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1475N 17.1082E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Expo Australia 2017 - Bratislava

Fotografie
Podobné podujatia
Výstava "Melódie akvarelu"
Overené podujatieVýstava "Melódie akvarelu"
CompanyArt, Palisády 33, Bratislava, Bratislava
Žiadny obrázok
Svadobný veľtrh 2020
Incheba Expo Aréna, Bratislava