Fallgrapp (SK)

Podujatie Košice

Fallgrapp (SK)

Fallgrapp je slovenské hudobné zoskupenie podmanivo spájajúce elektroniku s akustickými nástrojmi, sláčikovým triom a ženským vokálom. Žánrovo sa pohybuje na pomedzí štýlov ako organická elektronika, downtempo, trip hop a alternatívny pop.

Fallgrapp sa počas svojej existencie objavili na viacerých prestížnych festivaloch doma i v zahraničí, vrátane showcasového festivalu Eurosonic Noorderslag v Holandsku alebo ako predkapela známeho producenta a hudobníka Bonoba. Piesne Fallgrapp a tvorba autora Juraja Líšku sa objavili tiež v seriáloch, celovečernom filme, či reklamných kampaniach. Doterajšie albumy skupiny patria k skvostom slovenskej hudobnej scény.

Aktuálny album Ostrov (2020) ponúka ešte bohatší mix štýlov – od pomalších intímnych piesní, cez skladby s rapovými slohami a silnými popovými refrénmi až po tanečnejšiu produkciu a je doposiaľ najviac vyzretým dielom formácie

Vstup: 10€ predpredaj / 12€ na mieste

20:30

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Vyznanie Mariky Gombitovej
Overené podujatieVyznanie Mariky Gombitovej
Spoločenský pavilon, Košice
Calin + Marko Damian live
Overené podujatieCalin + Marko Damian live
Tabačka Kulturfabrik, Košice
Angrusori
Overené podujatieAngrusori
Kino Úsmev, Košice