Fašiangový Čaj o piatej

Podujatie Vranov nad Topľou

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Kultúra, Tanečné zábavy a plesy, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Vranov nad Topľou

Čaj o piatej

Dlhé zimné večery nemusíte tráviť sami doma pred televíznou obrazovkou, prípadne v spoločnosti domáceho miláčika. Mestský dom kultúry vo Vranove nad Topľou vás pozýva na posedenie pri dobrom čaji, spojenom s malým občerstvením a hudobnou produkciou. To všetko, vrátane dobrej atmosféry vám ponúka podujatie ČAJ O PIATEJ alebo Diskotéka pre starších a pokročilých, ktoré je pre vás pripravené v sobotu 6. februára 2016 v Dome kultúry vo Vranove nad Topľou.

Podujatie začína od 19:00 a končí o 01:00 hodine ráno. Nezabudnite so sebou vziať aj svojich priateľov, kolegov a známych, s ktorými určite radi strávite čas. Kabaretná úprava Estrádnej sály Domu kultúry vám zaručí maximálne pohodlie pri stole, kde si môžete vychutnať okrem bohatého kultúrneho programu aj ponúkané kulinárske špeciality. Priestranný tanečný parket vám priamo v sále poskytne možnosť zatancovať si na tanečné hity podľa výberu DJ Pinkyho. Nebude chýbať folklórne vystúpenie FS KŇAHINKA a tradičné pochovávanie basy. Na podujatí máte možnosť zakúpiť si občerstvenie alebo večeru a navyše ak budete mať šťastie, vyhrať zaujímavé ceny v tombole.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia