Fašiangy vo Vidinej 2019

Podujatie Vidiná

Fašiangy vo Vidinej 2019
Pridať do môjho kalendára
Varenie, Gastronómia, Zvyky a tradície
Ďalšie podujatia v meste Vidiná

Fašiangy vo Vidinej

Srdečne vás pozývame 16. februára (sobotu) na akciu „Fašiangy vo Vidinej“. Už od 11:00 hodine môžete zažiť atmosféru zabíjačky, kde na námestí pred obecným úradom budú pripravené chutné zabíjačkové špeciality miestnych majstrov mäsiarov, ako sú pečené klobásky, húrky, kapustnica.
Na akciu pozývame hlavne deti, o 11:00 hod. začína v sále kultúrneho domu detský karneval a neskôr detská diskotéka, pripravené budú tvorivé dielne a otvorený bude aj detský klub. Masky na karneval si môžete požičať na obecnom úrade. Týmto sa sobotná akcia však nekončí, o 20:00 hod. začína fašiangová zábava. Do tanca bude hrať ľudová hudba Roba Uhrina z Hriňovej. Lístky na večernú fašiangovú zábavu je možné si zakúpiť v kancelárii obecného úradu, predaj lístkov je limitovaný. Vstupné na večernú fašiangovú zábavu je 10,- Eur, v cene sú zabíjačkové špeciality, zabíjačková kapustnica, 0,5 l vína, káva, minerálna voda.

16. 2. o 11:00 – 17. 2. o 4:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia