FC Spartak Trnava - jarná časť, balíková vstupenka

Futbalový zápas Trnava


Balíková vstupenka - FC Spartak Trnava - jarná časť
Spolu do toho!

FC Spartak Trnava pripravil pre fanúšikov na jarnú časť možnosť zakúpenia zvýhodnných balíkových vstupeniek.

Ak si fanúšikovia kúpia lístky na celú jarnú časť Fortuna ligy naraz, v tzv. balíku, vyjdu ich výhodnejšie. Nepôjde o klasické permanentky, ale veľmi podobný produkt.
Pôjde o rýchly predaj, klub ho spustí v piatok 8. februára od 12.00 a potrvá iba do stredy 13. februára do 24.00. Balíkové lístky sú v rámci mimoriadnej a limitovanej ponuky, dostupné budú iba online. Ak si fanúšik kúpi takýto balíkový lístok, nemusí nikam chodiť. Po tom, ako mu príde na mail, stačí ak si ho iba vytlačí a ten istý môže používať na všetky domáce jarné zápasy.
K dispozícii budú balíkové lístky na západnú tribúnu, do sektorov 19 až 27 a do biznisu.

Zvýhodnené základné vstupné

  • 35 eur - sektory 19-27 (okrem 21-25 koža)
  • 60 eur - 21 koža, 22 koža, 23 koža, 24 koža, 25 koža
  • zdarma - dieťa do 6 rokov (bez nároku namiesto), ZŤP vozíčkár
  • 50% zľava - dieťa od 6 rokov do 12 rokov, seniori, ZŤP, ZŤP-S sprievod (viď.pozn.nižšie)

Zvýhodnené vstupné do biznisu

  • 75 eur bez cateringu - plastové sedadlá v sektoroch biznis ( B2, B5, B7)
  • 100 eur bez cateringu - kožené sedadlá v sektoroch biznis (B3, B6, B3+, B6+)
    - Do biznisu nie je možné uplatniť si žiadne zľavy pre deti, dôchodcov a ZŤP.

PREDAJ LÍSTKOV ONLINE NA INTERNETE

8.februára - 13.februára

V prípade problémov a otázok kontaktujte prosím podporu MaxiTicket cez e-mail support@maxiticket.sk

Vyhlásenie klubu

„Klub ponúka zvýhodnené balíkové lístky na celú jarnú časť aj napriek tomu, že nie sú ešte definitívne známe ceny lístkov na samostatné zápasy počas jari. Ako bolo už viackrát medializované, hlavný akcionár Vladimír Poór zabezpečil klubu financie na športovú časť jarnej sezóny. Nie však na organizáciu zápasov a ďalšie výdavky klubu. Súčasné ceny lístkov pri priemernej fortunaligovej návštevnosti (platiacej), ktorá bola počas jesene, pokryjú približne polovicu nákladov. Na ich vykrytie existuje niekoľko možností, resp. kombinácií. Spartak hľadá partnera na dofinancovanie ceny lístkov. Ak sa mu to nepodarí, je možný nárast ceny lístkov v jarnej časti. Ďalšou z možností je minimálne dvojnásobný nárast návštevnosti (platiacej) oproti jeseni. K tomu by výrazne pomohol dopomôcť aj predaj väčšieho počtu práve vyššie ponúkaných balíkových lístkov, čím by mal istotu príjmu na pokrytie zápasových nákladov a nemusel by uvažovať o zvýšení vstupného. Zároveň bude mať fanúšik po zakúpení balíkového lístka garanciu výhodnej ceny na celú jarnú časť. V každom prípade bude Spartak počas jari potrebovať čo najväčšiu podporu v hľadisku. V klube veria, že rovnako to cítia aj fanúšikovia a podporia ho, za čo vopred patrí veľká vďaka.“,uvádza sa v stanovisku klubu.

POZNÁMKA

  • ZŤP-S sprievod si kupuje si lístok so ZŤP zľavou

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: MaxiTicket.sk
Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.