Festival - Návrat histórie & remesiel na kaštieľ Jablonica 2017

Podujatie Jablonica

Festival - Návrat histórie & remesiel na kaštieľ Jablonica

Po desiatkach rokov v kaštieli Jablonica na Záhorí 1. septembra - posledný prázdninový deň - pripravilo Občianske združenie Útulný domov v spolupráci s agentúrou Hector množstvo zážitkov. Šermiarske a žonglérske vystúpenia, bábkové divadlo, Bobo na mučidlách či stredoveké remeslá, ktoré si môžete vlastnoručne vyskúšať. Hlad môžete zahnať v stredovekej kuchyni a potom to vyskákať na nafukovacom kaštieli :)

Zároveň budete mať možnosť zúčastniť sa prehliadky určitých častí kaštieľa s historikom, prezrieť si historické fotky, či kúpiť si kameninový pohár tejto národnej kultúrnej pamiatky a aj tak podporiť pokračujúcu záchranu kaštieľa.

Ďakujeme za každé zdieľanie eventu NÁVRAT HISTÓRIE & REMESIEL.

Lístky si budete môcť kúpiť od 1.8. na https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/11641/navrat-historie-a-remesiel-na-kastieli-jablonica , na obecnom úrade Jablonica alebo v kaviarni Gallucci’s v Trnave alebo samozrejme priamo na akcii 1.9. od 9:45. Tešíme sa na vás!

Miesto konania podujatia: Zachráňme kaštieľ Jablonica, zachranme@kastieljablonica.sk, Trnava
Dátum začiatku podujatia: 1. Septembra 2017 10:00
Dátum ukončenia podujatia: 1. Septembra 2017 19:00
Pravdepodobné súradnice: 

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Festival - Návrat histórie & remesiel na kaštieľ Jablonica

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Zachráňme kaštieľ Jablonica
Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.