FESTIVAL LUMEN
Podujatie Trnava
Festivaly
Ďalšie podujatia v meste Trnava
Piatok
|
Hlavné pódium |
19:30 – Spektrum /SK/ |
20:30 – Warum Lila /DE/ |
21:40 – Twelve 24 /UK/ |
Mestská športová hala |
17:30 – Marián Kuffa |
23:30 – Godzone Acoustic (XL) |
(ESPÉ, Godknows, Heartbeat) |
Gospeltalent Stage |
17:00 – Way to go |
17:40 – Lýdia Rišová |
18:15 – Vlado Regás |
18:50 – Slávka Tkáčová |
23:15 – Graeme Mark Band |
Kino Hviezda |
17:30 – BABY BAND – FÍHA tralala (extra spoplatnené) |
23:30 – V mene Krista – film (XL) |
Františkánsky kostol |
16:00 – Sv. omša |
Ján Holubčík SDB, riaditeľ Festivalu Lumen |
♫ Zbor Radosť zo Senca |
01:00 – Animovaná adorácia |
♫ Dominika Gurbaľová |
Radničné nádvorie |
17:00 – 23:00 – Rehoľná kaviareň a Služba ucha, DOMKA stan, |
výstava obrazov Pavla Dominika Solára |
17:00 – 20:00 – Detský kútik |
Uršulínsky kostol |
18:00 – 22:00 – Tichá adorácia |
Sobota |
Hlavné pódium |
17:30 – The Elements /SK/ |
18:20 – Hudba z Marsu /SK/ |
19:30 – Daniel Levi /EST/ |
20:45 – Good Weather Forecast /DE/ |
22:15 – Newday Worship /UK/ |
Mestská športová hala |
12:00 – Tanečné divadlo ATak – predstavenie GALÉRIA (XL) |
14:00 – Janais (XL) |
16:00 – ČEKYPOINT (XL) |
Talkshow Mariána Čekovského – téma: Zázrak |
Gospeltalent Stage |
Program detského kútika: |
14:00 – divadlo pre deti: Bláznivá Božka a jej Kolobežka |
15:00 – Braňo Jobus – Beseda o knihách Jobusových |
16:00 – divadlo pre deti: Bláznivá Božka a jej Kolobežka |
Kino Hviezda |
14:00 – 3T – Tri Tvorivé Tvory (XL) |
16:00 – Fotograf Ján Husár (XL) |
Františkánsky kostol |
8:30 – Sv. omša |
pri príležitosti oslavy 25. výročia vzniku DOMKY |
celebrant: Tibor Reimer, SDB, kazateľ: Peter Figeľ, SDB |
♫ Mládežnícky zbor z Kaplnej |
00:00 – Záverečná sv. omša |
Ondrej Chrvala, zodpovedný za pastoráciu mládeže na Slovensku |
♫ UPeCe zbor z Bratislavy |
Radničné nádvorie |
10:30 – 23:00 – Rehoľná kaviareň a Služba ucha, DOMKA stan, |
výstava obrazov Pavla Dominika Solára |
10:00 – 20:00 – Detský kútik |
Uršulínsky kostol |
14:00 – 17:00 – Tichá adorácia |
15:00 – 16:00 – Chvály |
Ostatné miesta |
10:00 – 11:30 – workshopy a prednášky (I. blok) |
12:00 – 13:30 – workshopy a prednášky (II. blok) |
10:30 – 12:00 – Fit up! – športový workshop |
ArtKlub |
01:00 – AFTERPARTY (XL) |
Fotografie
Podobné podujatia