FESTIVAL LUMEN

Podujatie Trnava

Piatok
Hlavné pódium
19:30 – Spektrum /SK/
20:30 – Warum Lila /DE/
21:40 – Twelve 24 /UK/
 
 
Mestská športová hala
17:30 – Marián Kuffa
23:30 – Godzone Acoustic (XL)
(ESPÉ, Godknows, Heartbeat)
 
Gospeltalent Stage
17:00 – Way to go
17:40 – Lýdia Rišová
18:15 – Vlado Regás
18:50 – Slávka Tkáčová
 
23:15 – Graeme Mark Band
Kino Hviezda
17:30 – BABY BAND – FÍHA tralala (extra spoplatnené)
23:30 – V mene Krista – film (XL)
Františkánsky kostol
16:00 – Sv. omša
Ján Holubčík SDB, riaditeľ Festivalu Lumen
♫ Zbor Radosť zo Senca
01:00 – Animovaná adorácia
♫ Dominika Gurbaľová
 
 
Radničné nádvorie
17:00 – 23:00 – Rehoľná kaviareň a Služba ucha, DOMKA stan, 
výstava obrazov Pavla Dominika Solára
17:00 – 20:00 – Detský kútik
Uršulínsky kostol
18:00 – 22:00 – Tichá adorácia
Sobota
Hlavné pódium
17:30 – The Elements /SK/
18:20 – Hudba z Marsu /SK/
19:30 – Daniel Levi /EST/
20:45 – Good Weather Forecast /DE/
22:15 – Newday Worship /UK/
Mestská športová hala
12:00 – Tanečné divadlo ATak – predstavenie GALÉRIA (XL)
14:00 – Janais (XL)
16:00 – ČEKYPOINT (XL)
Talkshow Mariána Čekovského – téma: Zázrak
Gospeltalent Stage
Program detského kútika:
14:00 – divadlo pre deti: Bláznivá Božka a jej Kolobežka
15:00 – Braňo Jobus – Beseda o knihách Jobusových
16:00 – divadlo pre deti: Bláznivá Božka a jej Kolobežka
 
 
Kino Hviezda
14:00 – 3T – Tri Tvorivé Tvory (XL)
16:00 – Fotograf Ján Husár (XL)
Františkánsky kostol
8:30 – Sv. omša
pri príležitosti oslavy 25. výročia vzniku DOMKY
celebrant: Tibor Reimer, SDB, kazateľ: Peter Figeľ, SDB
♫ Mládežnícky zbor z Kaplnej
00:00 – Záverečná sv. omša
Ondrej Chrvala, zodpovedný za pastoráciu mládeže na Slovensku
♫ UPeCe zbor z Bratislavy
Radničné nádvorie
10:30 – 23:00 – Rehoľná kaviareň a Služba ucha, DOMKA stan, 
výstava obrazov Pavla Dominika Solára
10:00 – 20:00 – Detský kútik
Uršulínsky kostol
14:00 – 17:00 – Tichá adorácia
15:00 – 16:00 – Chvály
Ostatné miesta
10:00 – 11:30 – workshopy a prednášky (I. blok)
12:00 – 13:30 – workshopy a prednášky (II. blok)
10:30 – 12:00 – Fit up! – športový workshop
ArtKlub
01:00 – AFTERPARTY (XL)

 

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia