Festival NATURE 2022

Podujatie Košice

Festival NATURE 2022

Charizmatická Aneta Langerová, Hrdza, Martin Geišberg, Dennyiah, Eniesa, ale aj komorný sláčikový Orchester Musica Iuvenalis, Lomnické Čháve a mnohí ďalší budú tvoriť fantastickú koncertnú náladu v prirodzenom amfiteátri na Jahodnej. Medzičasom sa bude na dvoch diskusných pointoch debatovať o klimatickej núdzi, degradácii pôdy, sociálnom podnikaní a mnohých ďalších aspektoch meniacej sa doby a jej dopadoch na naše životy. Charizmatickí a fundovaní spíkri ako napr. Minister životného prostredia pán Ján Budaj, Adela a Viktor Vinczeovci, hovorca US STEEL Košice pán Ján Bača, Michal Wiezik, Allan Bussard alebo Dr. Ján Stránský sa postarajú o to, že sa na situáciu okolo toľko diktovanej ochrany životného prostredia pozriete kriticky hneď z niekoľkých uhlov. Debatami vás prevedie neuveriteľná a naša zároveň PR šéfka - Radka Kovaľ Mazáková 

Vítané sú celé rodiny - festival je viacgeneračný. Obrovský SRANDA stan a v ňom kúzelník Wolf, ranná joga , masáže pod holým nebom , tvorivé workshopy, destské divadlo, Haliganda , či standupy Lukáša Latináka budú fantastickou oddychovou platformou pre všetkých, bez rozdielu veku. Prídite si vychutnať začiatok leta v prírode , kde to bude o prírode.

Deti do 12 rokov majú vstup zdarma - je potrebné si zakúpiť vstupenku v hodnote 0 €.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia