Festival Za jazerom 2018

Podujatie Šuňava

Zo zverejneného programu na internetovej stránke zajazerom.sk je možné vyčítať množstvo zaujímavých aktivít. Už v piatok návštevníkov privíta Luke Mizmor a Komunita Cenacolo so svojou hrou o dobrom samaritánovi. Hlavnou témou festivalu je deň otcov, ktorí pripadá na nedeľu , a ktorému je venovaný aj osvedčený rýchlokurz prežitia v manželstve, organizovaný Alianciou za rodinu. Na festivale si určite prídu na svoje všetci členovia rodiny. Najmladších čaká Divadlo na hojdačke, Skautské mestečko, zvieratkovo, rafting na jazere, či hasičské aktivity. Dospelí môžu pookriať na duši v rýchlokurze, potešiť sa z príjemnej gospelovej hudbe, či vyskúšať si svoje schopnosti  v tvorivých dielňach.

V hudobnom programe sa predstavia viacerí interpreti slovenskej gospelovej scény ako Slnovrat, Peter Janku, Timon, Kapucíni, Slávka Tkáčová, či Sima Martausová. Doplnkom bude j predstavenie filmu Stanley – príbeh legendy, od tvorcu Michala Hirku z kapely Kapucíni.

Organizátori festivalu hovoria, že nechcú organizovať festival, kde prídu ľudia „len vyresetovať“, ale chcú vytvoriť miesto so spoločenstvom, v ktorom každý načerpá silu do ďalších dní a zoberie ju aj ostatným okolo seba.

Viac informácií sa dozviete na internetovej stránke: www.zajazerom.sk

Meno organizátora: OZ Pre Šuňavu
Fotografie
Podobné podujatia
VÝCHODŇAR SUMMER FEST 3
VÝCHODŇAR SUMMER FEST 3
Areál Kubašok, Spišské Bystré
LETNÝ DIVADELNÝ FESTIVAL
LETNÝ DIVADELNÝ FESTIVAL
KEŽMARSKÝ HRAD, Kežmarok
Oaza International Gastrofestival 2018
Oaza International Gastrofestival 2018
Areál Oaza Camp Komoča, Komoča
LIPTOVFEST 2018
LIPTOVFEST 2018
Tatrapolis svet miniatúr, Liptovský Mikuláš
EDM OPEN AIR FESTIVAL 2018
EDM OPEN AIR FESTIVAL 2018
Plážové kúpalisko RYBA - ANIČKA, Košice