Fifo a Vierka

Podujatie Senec

Fifo a Vierka
Pridať do môjho kalendára
Podujatia pre deti
Ďalšie podujatia v meste Senec

Fifo a Vierka /SENEC/Stratená zima

Interaktívne divadielko FIFO A VIERKA Vás pozývajú:

v rámci celoslovenského turné 2019 na zimné predstavenie FIFO A VIERKA STRATENÁ ZIMA v MSKS Senec.


Miesto: MsKS Senec, Námestie 1.mája, KINOSÁLA
Termín: nedeľa 01.12.2019 o 15,30
Vstup: 4 €
Predpredaj vstupeniek: kancelária MsKS, pokladňa kina, Labyrint 2. poschodie.Po predstavení autogramiáda + fotenie s deťmi. Predaj CD, Knižky a produktov Fifo a Vierka.

Tešíme sa na Vás...

Zimné hudobno – dramatické a interaktívne divadielko s názvom "Stratená zima" obsahuje originálne piesne z dielne autorky Vierky Šustekovej. Vierka vniesla svojou hudbou trdičné vianočné námety do celého predstavenia a tým sa rozžiarila celá atmosféra rozprávky. Krásne veľké bábky sú z dielne Kristíny Hroznovej a zastávajú postavy priateľov. Dej je typický pre zimné obdobie a zároveň sa vďaka Martinovi podaril naozaj poučný scenár. Autori Vierka i Martin dbajú vo svojich originálnych príbehoch najmä na priateľstvo a nezištnú pomoc iným.

Anotácia:
Zlý škriatok Špinko sa rozhodne pomstiť Vierke, Fifovi a hlavne deťom, ktoré zachránili prasiatko Kvík a tak uväzní pani Zimu na Severnom póli. V celej Fifolandii zostane ešte v novembri 25 stupňov a slnečno. Zima nie a nie prísť. Vyzerá to, že miesto zimy prišlo ďalšie leto. Fifo a Vierka to však nemôžu nechať tak a preto spoločne s deťmi, Králikom Borisom, Kapríkom Emilom a Kohútikom Andrejom sa rozhodnú vyslobodiť pani zimu a zachrániť toto krásne zimné obdobie. Počas cesty zažijú všakovaké dobrodružstvá a zopakujú si abecedu, farby a čísla. Napokon sa im podarí nájsť chlapčeka Mrazíka, ktorý im pomôže kúzlami napraviť všetko, čo škriatok napáchal. Vierka, Fifo a deti sa spolu naučia čarovať a oslobodia pani zimu zo zajatia.

Vierka Šusteková: hudba, text, scenár, dramaturgia
Martin Filip: scenár, kulisy, dramaturgia
Peter Kavický: hudba, zvuk, kulisy
Kristína Hroznová: bábky
Michaela Petrovičová: kostýmy
Tomáš ,,Mrawec“ Bilka: fotografie
Piesne: Vierka a Fifo, Lopta loptová, Schovávačka, Narubia, Abra dabra bublinka

Začiatok podujatia: 1. 12. 2019 15:30:00
Koniec podujatia: 1. 12. 2019 16:30:00
Vstupenky
Fotografie
Podobné podujatia