FÍHA tralala so skupinou BABY BAND

Podujatie Prievidza

FÍHA tralala so skupinou BABY BAND

Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi vás pozýva novú koncertnú šou škriatka FÍHA plnú najznámejších hitov! Hudobný zážitok si aj vďaka úžasnej skupine BABY BAND a muzikálovým speváčkam (Romana Hudec Orlická a Kristína Adamjak) vychutná celá rodina. Toto veselé interaktívne predstavenie sa uskutoční v utorok, 7. apríla 2020 o 17.00 h v Dome kultúry Prievidza. Dĺžka vystúpenia je približne 70 minút. Odporúčame pre deti od 3 rokov, ale vítaní sú samozrejme všetci fanúšikovia projektu FÍHA tralala.

Deti sa najskôr opatrne rozcvičia (ROZCVIČKA, UKAZOVAČKY, TANI TANI) a potom sa naučia najnovšiu pieseň LEPORELO. Následne sa vyskúša, či poznajú ovocie (OVOCNÁ PESNIČKA, OVOCNÝ ROCK and ROLL), ochutnajú SLIVKOVÚ PESNIČKU a mnoho iného. Napokon, pokiaľ to priestor dovolí, spraví sa s deťmi i VLÁČIK TRALALÁČIK a prostredníctvom pesničky MOST pošleme lásku do celého sveta.

Vstupné: 14,00 €. Vstupenky sú už v predaji v pokladni DK PD alebo v sieti Ticketportal. Každá osoba (dospelý aj dieťa) musí mať platnú vstupenku!

FÍHA, Myšky z knižky a hudobníci skupiny BABY BAND sa na vás už veľmi tešia!

Začiatok podujatia: 7. 4. 2020 17:00:00
Koniec podujatia: 7. 4. 2020 18:30:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.