FILMOVÁ OPEKAČKA S THE FLORIDA PROJECT

Podujatie Ružomberok

FILMOVÁ OPEKAČKA S THE FLORIDA PROJECT

Predprázdninová open-air atmosféra v podobe opekačky vo Fullovej záhrade a večerného premietania filmu The Florida Project, ktorý sa stal miláčikom kritikov aj divákov hneď od svojho uvedenia na festivale v Cannes.

Prineste si vlastné pokrmy vhodné na opekanie a nalaďte sa na filmový zážitok pod šírym nebom. Opekáme od 19:00 a premietame o 21:00.

O filme: Neďaleko Disneylandu na Floride stojí mnoho kedysi populárnych, pestrofarebných motelov. Okúzľujúca šesťročná Moonee a jej kamaráti, ktorí si naplno užívajú leto, bývajú v jednom z nich. Radosť zo slobody, potulovania a neodolateľných kopčekov zmrzliny nemá nudný a zložitý svet dospelých šancu ohroziť. Čo na tom, že jej 22-ročná mama každý týždeň ťažko zháňa peniaze na nájom a neskorými platbami dráždi starostlivého správcu Bobbyho. Je načase zoznámiť sa s novou susedkou a naplánovať pár ďalších šibalstiev! Režisér Sean Baker prichádza s neobyčajne silným filmom, ktorý sa stal miláčikom kritikov aj divákov hneď od svojho uvedenia na festivale v Cannes.
Réžia: Sean Baker
Scenár: Sean Baker, Chris Bergoch
Kamera: Alexis Zabe
Strih: Sean Baker
Hrajú: Willem Dafoe, Bria Vinaite, Brooklynn Kimberley Prince...
2018, 111 min., USA

V prípade nepriaznivého počasia zmena programu vyhradená.

Spolupracujeme s ASFK.

Kontakt: andrea.kapralikova@sng.sk, 044/245 21 11

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia