Flying shoes @KC Dunaj~

Podujatie Bratislava

Flying shoes @KC Dunaj~

Nasaďte si svoje tanečné tenisky, táto noc bude patriť úderným beatom a tancom z ulice! Do párty špičky nás dostanú sety DJov Dalyb, Mercy a Fancy, v ktorých nebudú chýbať žánre ako hip-hop, trap, RnB, funk či twerk. Horúčka tejto noci bude stúpať aj s tanečnými crews, ktoré nám ukážu svoj pohybový talent.

Dalyb
je mladý a úspešný producent a šikovný DJ, ktorý vie ako na dav. Člen Haha Crew, ktorého meno nájdeš aj pri mnohých spoluprácach s rappermi ako Otis, Momo, Delik, Ego či skupinou Kontrafakt, skombinuje na párty hip-hop a trap.

DJ Mercy
sa pohybuje v hip-hopových vodách od malička a dosiahol úspechy v skoro všetkých elementoch hip-hopu. V jeho podaní sa môžete tešiť na zmes hip-hopu s twerkom a trapom.

DJ Fancy
je DJ, ktorý sa o prísun dobrej atmosféry postará svojimi tanečnými beatmi, a tak sa môžete pripraviť na jeho set, v ktorom určite nebude chýbať hip-hop, RnB aj funk.

Badd Fyah
je trojčlenná tanečná crew, ktorá sa venuje štýlu dancehall. Za svoju trojročnú existenciu si už strihli spolupráce s viacerými umelcami ako Lady Leshurr&Paigey Cakey či RDX a vyhrali už niekoľko cien.

Moving Souls
je skupina, ktorá sa venuje tanečným štýlom contemporary dance, jazz a modern, prostredníctvom ktorých vyjadruje radosti i starosti každodenného života. Skupinu založila Viera Kozáková, ktorá má na konte niekoľko ocenení ako Slovenský choreograf roka 2015 či Absolútny choreograf roka 2016. Moving Souls za dva roky vyhrali hlavnú cenu súťaže Top Dancing za roky 2015 a 2016 a pýšia sa aj ďalšími cenami.

D'Afrogang
je zoskupenie tanečníčok, ktoré šíri na Slovensku kultúru afrických tancov ako kuduro, coupe decalé, azonto či afro house. Na konte má druhé miesto na svetovej súťaži World Afro Dance Championship 2016 a tanečníčka Denisa ako líderka aj prvé miesto v kategórii afro fusion.

Otec Mirec
sa venuje tancu už viac ako osem rokov. Začínal s hip-hopom a počas svojej tanečnej cesty prešiel cez house dance až k aktuálnemu chicago footworku, pre ktorý je charakteristická extrémne rýchla práca nôh. Mirec je aj energický hypeman, ktorý nás bude sprevádzať večerom. Svoje moderovanie obohacuje beatboxom, rýmovaním, rapom a improvizáciami, takže sa máme na čo tešiť.

2. 9. (piatok)
Štart: 21.00 hod.
Vstup: 5€

Partneri: mondance.sk, Radio_FM, Doba Magazín, CITYLIFE.SK, kamdomesta, Interez, Dobré noviny, Príjmi #cveng, Music-zone.eu, Bombing, MUSIC4U.SK, in.ba

Miesto konania podujatia: KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 2. Septembra 2016 21:00
Dátum ukončenia podujatia: 3. Septembra 2016 04:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1452N 17.1102E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Flying shoes @KC Dunaj~

Fotografie
Podobné podujatia
Hudobné ceny Rádia Europa 2
Hudobné ceny Rádia Europa 2
Ateliér Babylon, Bratislava
RIVER SHOW 2019
RIVER SHOW 2019
Eurovea Galleria Shopping Center, Bratislava
Temné Kecy Open air
Temné Kecy Open air
Rooftop by Regal burger, Bratislava