FOOD FEST v parku Trenčianske Teplice

Podujatie Trenčianske Teplice

II. ročník podujatia FOOD FEST v parku Trenčianske Teplice je tu!

Po úspešnom premiérovom festivale, na ktorom sme privítali 6 000 návštevníkov, bude 7. – 8. septembra 2019 park v Trenčianskych Tepliciach opäť plný chutí a vôní street food jedál a gastronomických špecialít. Pridajte sa k ostatným a zažite so svojou rodinou a kamarátmi dva dni plné pohody a skvelej atmosféry.

Na jednom mieste nájdete food trucky, lokálne reštaurácie, piknikovú zónu, sladkú zónu sweet corner, street food špeciality či gluten free a vege jedlá.

Svojim konceptom a programom je festival vhodný pre každého – mladých ľudí, ktorí radi spoznajú nové značky a ochutnajú street food špeciality, rodinky s deťmi, ktoré chcú stráviť deň v príjemnom prostredí parku ale aj pre milovníkov kvalitného jedla a potravín, vyrábaných z poctivých surovín.

Podujatie je vytvorené v eco-friendly koncepte, využíva systém vratných pohárov a separovaný zber v celom festivalovom areáli.

Jednotlivých predajcov a viac informácií o festivale nájdete na: www.foodfestvparku.sk alebo na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2611646422238932/

Podujatie je uskutočnené s podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR a finančnou podporou Trenčianskeho samosprávneho kraja.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Cultura o.z.
Fotografie
Podobné podujatia
Festival Ľudových remesiel 2020
Festival Ľudových remesiel 2020
Kúpeľné námestie, Trenčianske Teplice
Festival Ľudových remesiel 2020
Festival Ľudových remesiel 2020
Kúpeľné námestie, Trenčianske Teplice
Žiadny obrázok
Overené podujatieZámocký deň v kaštieli Orlové
Hotel Gino Park Palace****, Orlové 116, Považská Bystrica