FOOD FEST v parku Trenčianske Teplice

Podujatie Trenčianske Teplice

II. ročník podujatia FOOD FEST v parku Trenčianske Teplice je tu!

Po úspešnom premiérovom festivale, na ktorom sme privítali 6 000 návštevníkov, bude 7. – 8. septembra 2019 park v Trenčianskych Tepliciach opäť plný chutí a vôní street food jedál a gastronomických špecialít. Pridajte sa k ostatným a zažite so svojou rodinou a kamarátmi dva dni plné pohody a skvelej atmosféry.

Na jednom mieste nájdete food trucky, lokálne reštaurácie, piknikovú zónu, sladkú zónu sweet corner, street food špeciality či gluten free a vege jedlá.

Svojim konceptom a programom je festival vhodný pre každého – mladých ľudí, ktorí radi spoznajú nové značky a ochutnajú street food špeciality, rodinky s deťmi, ktoré chcú stráviť deň v príjemnom prostredí parku ale aj pre milovníkov kvalitného jedla a potravín, vyrábaných z poctivých surovín.

Podujatie je vytvorené v eco-friendly koncepte, využíva systém vratných pohárov a separovaný zber v celom festivalovom areáli.

Jednotlivých predajcov a viac informácií o festivale nájdete na: www.foodfestvparku.sk alebo na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2611646422238932/

Podujatie je uskutočnené s podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR a finančnou podporou Trenčianskeho samosprávneho kraja.

Meno organizátora: Cultura o.z.
Fotografie
Podobné podujatia
ONE & ONLY Festival 2019
ONE & ONLY Festival 2019
Posádkový klub - ODA, Trenčín
BIELICKÁ KAPUSTNICA
BIELICKÁ KAPUSTNICA
Futbalové ihrisko vo Veľkých Bieliciach, Partizánske