FOOD FEST v parku Trenčianske Teplice

Podujatie Trenčianske Teplice

FOOD FEST v parku Trenčianske Teplice
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Kultúra, Varenie, Gastronómia
Web podujatia:
www.foodfestvparku.sk/
Ďalšie podujatia v meste Trenčianske Teplice
Podrobnejšie informácie: Adresa: 17. novembra 32, Trenčianske Teplice

Už 8. – 9. septembra bude park Trenčianskych Teplíc plný dobrého jedla a skvelej atmosféry. Zažite príjemný deň plný pohody so svojou rodinou a kamarátmi popri ochutnávaní skvelého jedla a gastronomických špecialít s atmosférou veľkého záhradného pikniku. 

VSTUP na festival ZDARMA

FOOD FEST v parku je jedine
čný svojím konceptom, ktorý v sebe spája 4 časti:

PIKNIKOVÁ ZÓNA
Strávte de
ň v parku plný pohody a oddychu so svojimi priateľmi a ochutnávajte rôzne gastro špeciality na deke pod korunami stromov. 

SERVÍROVANÁ VE
ČERA POD HVIEZDAMI
Jedine
čné spojenie dokonalých chutí a neopakovateľnej atmosféry na servírovanej večeri. Degustačné 8-chodové menu spojené s výkladom je pripravované v spolupráci s Executive Chef reštaurácie Kursalon Trenčianske Teplice, Mariánom Žuffom. Kapacita je limitovaná, na degustáciu je potrebné zakúpiť si vstupenky vopred na www.ticketportal.sk.

LOKÁLNI PREDAJCOVIA
Vlastnoru
čne vyrobené domáce džemy, medy či sirupy, do ktorých predajcovia používajú len kvalitné suroviny a sú zárukou poctivého zloženia. Súčasťou bude napríklad aj BEZOBALiS, ktorý urobí prednášku o koncepte ZERO WASTE.

FOOD TRUCKY
Street food špeciality, ktoré vám predajcovia pripravia priamo vo svojich štýlových reštauráciách na kolesách alebo stánkoch. Teši
ť sa môžete na Wowffle, Reinpold's Kolbice DS, Legendárne Muránske buchty, pojazdné kaviarne Piadženo a FolcíkFrenkie street food a mnohé ďalšie.

časťou festivalu je aj hudobný program a Detská kreatívna zóna počas celého trvania festivalu.

| SYSTÉM PLATENIA |
Festival FOOD FEST v parku má svoju vlastnú menu – bony. Bony si dobíjate prostredníctvom zálohovaného
čipu, ktorý bude k dispozícii pri vstupe na festival. Všetko jedlo, ktoré si budete chcieť kúpiť, zaplatíte prostredníctvom čipu. Kredit, ktorý návštevník nevyčerpá sa nevracia.

| ZERO WASTE | 
FOOD FEST v parku je eco-friendly. V rámci festivalu využívame systém vratných pohárov, separovaný zber do celého festivalového areálu a v
ďaka spoločnosti METRO a jeho nadačnému fondu  kompostovateľný riad. Značčasť z neho bude zo pšeničných otrúb, ktorý môžete dokonca aj zjesť.

Pre viac informácií nájdete na: www.foodfestvparku.sk alebo na Facebooku: https://www.facebook.com/events/230264081148624/.

Meno organizátora: Cultura o.z., OOCR Trenčianske Teplice, mesto Trenčianske Teplice
Fotografie
Podobné podujatia
Čaro Vianoc v kaštieli
Čaro Vianoc v kaštieli
Kaštieľ, Dubnica nad Váhom
3. adventný koncert
3. adventný koncert
Evanjelický chrám Boží, Myjava
Vianočky Motešice
Vianočky Motešice
v žrebčíne Motešice, Motešice