FOREIGNER - Spomienka na Tomáša Bobovčáka

Podujatie Bardejov

FOREIGNER - Spomienka na Tomáša Bobovčáka

27. septembra to bude 10 rokov, čo tento svet opustil talentovaný hudobník, skladateľ a výtvarník – Tomáš dAsk, frontman kapely The Bridgeheads.
Spoločne si radi pripomenieme jeho tvorbu prostredníctvom, retrospektívnej videodokrútky, minikoncertom /ex The Bridgeheads/, obrazmi a fotogalériou. Pokúsime sa Vám predstaviť svet, ktorý si Tomáš vytvoril už v detstve a žil v ňom až dokonca.
Z množstva nevydaného hudobného materiálu predstavíme aj zopár nezverejnených skladieb a textov.
____

On September 27, it will be 10 years since a talented musician, songwriter and artist Tomas dAsK, the frontman of The Bridgeheads, left this world behind.
Together, we would like to commemorate his work through a retrospective video presentation, mini-concert, paintings, and photography exhibition.
We shall try to introduce you to the world Tomas created already in the childhood and in which he remained until the very end. From a vast amount of unreleased music material, we will present a few unpublished songs and lyrics.
We look forward to seeing you there!

Začiatok podujatia: 27. 9. 2020 19:00:00
Koniec podujatia: 27. 9. 2020 22:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Le Payaco POHYBLIVÍ V NEHYBNOM TOUR 2020
Le Payaco POHYBLIVÍ V NEHYBNOM TOUR 2020
BAŠTA - kultúrno-komunitné centrum, Bardejov
Jozef Hollý TOUR 2020
Jozef Hollý TOUR 2020
Kino Žriedlo, Bardejov